Jump to content

En Beğendiğiniz Oyun ...

Yoichi D. Gremory

Önerilen İletiler

Hahahahahahah :D :D Gülmekten öldürdün yaa :D  :happy-onion-head-emoticon: Bu arada doğru dedin biraz yarım kesmişler bazı şeyleri mesela bazı vuruşlar ya da önemli şeyleri bile kaldırmışlar :( Vindictus'uda savaş sahneleri ve karakter dezaynı felan hoşuma gitmişti oynanışta fena değil hani :P (Bir de oynanacak başka oyun yoktu o zamandada bnde onu bulmuştum :P )

İyi bulmuşun :D Sende de iyi göz varmış benim gibi ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar öncelikle merhabalar :) Konunun başlığındada belirttiğim gibi şu ana kadar oynayıpta en beğendiğiniz online oyunları paylaşmanızı yani kısacası düşüncelerinizi paylaşmanızı isticem sizlerd

cs ve Mu online derim xD     cs yi sevmek için bir sebebe gerek yok klasiktir zaten. Mu Online da bir sürü bu tarz oynadım silkroad-knight-archage falan ama hiç biri onun yerini tutamadı xd

Pb ve Knight online.

S4, Dragon Nest, Mars Online, Crossfire bunlar ilk çıktığında oynadığım ve harbi harbi beni tatmin eden oyunlardı :) biz 4 5 arkadaş sürekli bi oyuna başlar sonra sıkılır bıraırız Battle of the İmmortals (BOİ), Mu Online, Karahan, Aion, Blade&Soul, Hero Online, 9Dragons, 2Moons, Ragnarok online 2, metin 2 bile oynadım ilk çıktığında :D, xilero (Arkadaşım hızlı asura çekmekten ban yemişti hiç unutmam :D :D ) Silkroad Online ki 70 capta olan oyun süperdi üniye gittim bıraktım bi geldim oyun 80  90 100 gittikçe gidiyo herkesde bot var adamlar parayla adam kasıyorlar falan filan aman tanrım didim bu ne :D Ben eski kafalıyım Elinle kasmak kadar güzel bişey olmaz benim için karman çorman char yapcan hibird char kascan bilmeden Elixir weaponu 20k la iyiymiş deyip npc ye satcan bizde böyle :D Ah gençlik ne güzeldi ya o günler :D ama bu oyunlarda birer birer sıkıla sıkıla bıraktık kimi okula gitti kimi işe girdi :D Ve çoğu oyunda bi yere kadar ilerliyorsun sonra yerinde sayıyorsun o çok kötü bişey oyunda bi süreklilik olacak ya da en azından belli başlı eventlar olacak özel günlerde değil sadece mesela Battle of the immortals da günlük eventlar vardı ki çok eğlenceli oluyordu treasure hunt, love match zodiac eventları hexagram eventları eğlenceliydi :) Cabal oynuyordum yakın zamanda onuda mahfettiler şimdi Cabal 2 çıkacak kapalı beta 17sine uzattılar yanlış hatırlamıyorsam Açık betaya geçince ona başlayacaz gene tayfa olarak :D Böyle online oyun tek başına yada 2 kişi ile sıkıcı oluyor oynadın mı 4 5 kişi oynayacan en az ki beraber kasılıp beraber Pt yapcan Dungeona beraber gircen :D çok konuştum Online Oyun Forever deyip kaçıyım ben :D :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

counterı ayır bir kefeye koyuyorum :D o yüzden ona rakip olacak bir oyun daha piyasaya çıkamadı.

MMORPG olarakta Mu Online dan aldığım zevki hiç bir oyundan almadım çocukluğum onu kasmakla geçti :D

Team Fortress2 baya güzel hoşuma gidiyor.

Age of Empires 2 iyide ayrı bir kefeye koymak lazım ki efsanedir hala oynarım :D

Warcraft reign of chaos ve frozen throne uda baya severim :d

Halflife ıda çok severim ama çok çok çok iyi oynadığım(ciddiyim HL de gözlerime bakıcak delikanlı bulamam :D )  için benimle oynayan bir daha oynamıyor o yüzden genelde oynayamam :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aa benim konum ne ara sabit oldu :D Neyse yorumlarınız için teşekkür ederiz yeni Anime mmo mobil oyuna zaten isim bulduk. Android üzerinde çalışıyoruz. IOS için android yayınlandıktan sonra çalışmalara başlanacak.

Zaten türkanime de konu açmıştım: http://forum.turkanime.tv/topic/14136-yeni-anime-mmo-mobil-oyun-geliyor/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.