Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

Oyunlar ile ilgili tavsiye almak isterseniz ya da başkalarına "Şu oyun çok güzel" demek isterseniz buraya yazabilirsiniz. Şu konuda arkadaşlarımız kendi deneyimlerini paylaşmışlar, orayı okuyup fikir sahibi olabilirsiniz. 

Ben 2 başlık altında öneri yapmak istiyorum: 

1. Anime

Visual Novel: Kawata Shoujo  bakmadan sakın geçmeyin. Görüp görebileceğiniz en güzel VNlerden birisidir. Tamamen ingilizcedir. 

MMORpg: Onigiri - 300 Heroes (Lolün anime versyonu.)- Aura Kingdom - Blade & Soul

2. Diğer

Starwars The Old Republic: Bir mmorpgdir. Benim gibi StarWars ve mmo hastaları varsa vazgeçilmezdir. Birde F2P dir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

tek merak ettiğim şunlar arısnda "Onigiri" nasıl bir oyun tam olarak bir açıklarsan sevinirim daha doğrusu açık saçıklığı fazla mı :P ebn biraz anenden çekindiğimden  biraz ondan başlayamadım :P

Onigiri bildiğin bir mmorpg. Kullanımı kolay oynanışı zevkli karakterler güzel. Benim neden oynadığımı az çok anlamışsındır zaten harem kurabiliyorsun :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onigiri bildiğin bir mmorpg. Kullanımı kolay oynanışı zevkli karakterler güzel. Benim neden oynadığımı az çok anlamışsındır zaten harem kurabiliyorsun :3

h-harem mi kurabiliyon  :blink:  iyiymiş peki ecchi oranı nasıl bilader ben cidden onu merak ediylom aşırı ecchilik varsa almıyım annem pat diye giriyor ben kapatana kadar 

edit: bir şey demez aslında da hani ben utanırım be abi  :(  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

h-harem mi kurabiliyon  :blink:  iyiymiş peki ecchi oranı nasıl bilader ben cidden onu merak ediylom aşırı ecchilik varsa almıyım annem pat diye giriyor ben kapatana kadar 

edit: bir şey demez aslında da hani ben utanırım be abi  :(  :mellow:

Aşırı bir ecchi yok. Yalnız 3 dk lık animesi var annenle izleme derim :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katawa Shoujo: Hentai içerikli romantizm-dram Visual Novel'ı. H içerik oyun içerisinde kapatılabiliyor. baya iyi oyun. ama oyundan öte roman-anime gibi geliyor zaten oynarken.

bana Visual Novel önerin pls

edit: öneri olarak...

tabii ki Osu!! oynayın oynattırın. ilk başladığınızda kendinizi yeteneksiz moron gibi hissediyorsunuz ama eskiden bakıp iç geçirdiğiniz şarkıları çalmaya başlayınca asıl zevkini yaşatıyor oyun.

şöyle bi oynanışı var:

videolardan da görebileceğiniz üzere buton şekilleri, buton sesleri vs. temalarla değiştirilebiliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katawa Shoujo: Hentai içerikli romantizm-dram Visual Novel'ı. H içerik oyun içerisinde kapatılabiliyor. baya iyi oyun. ama oyundan öte roman-anime gibi geliyor zaten oynarken.

bana Visual Novel önerin pls

edit: öneri olarak...

tabii ki Osu!! oynayın oynattırın. ilk başladığınızda kendinizi yeteneksiz moron gibi hissediyorsunuz ama eskiden bakıp iç geçirdiğiniz şarkıları çalmaya başlayınca asıl zevkini yaşatıyor oyun.

şöyle bi oynanışı var:

videolardan da görebileceğiniz üzere buton şekilleri, buton sesleri vs. temalarla değiştirilebiliyor.

Şuna beraber başlayalım. Grisaia no Kajitsu

Grisaia no Kajitsu

http://visual-novels-general.wikia.com/wiki/Recommendation_Chart?file=VN2013-08-17.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.