Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

Korku oyunu olarak:SCP Contaiment Breach

Strateji olarak:Imperial Glory(Total War'a sistemi yetmeyenler için uygun) ve Europa Universalis IV

MMORPG olarak:Realm of The Mad God(8bit bir MMORPG)

Aksiyon/Macera olarak:Mount&Blade:Warband ve Ateş ve Kılıç

FPS olarak:Battlefield 1942(Sisteminiz BF3'e yetmiyorsa bu uygun)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

Rus serverinde lag olmuyormu ? :)

Ben Satanistim  :angry:

rus serverinde lag ihtimali çok az .) dediğim gibi ID sorunu var ama hallediliyor...

kedi kedidir ! ! ! met edilcek ırk değilmi kedi'ye tapılır kediler kutsaldır !!!

ferre ırkı kedi değil bu arada :D yırtıcı kediler.. kaplan aslan çita türü şeyler :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadist'mi satanist mi -_- satanist'se şeytana tapıyon sadist'se *_- bekle a geliyom basıcam evini ! sadist lik görcen :3 (Deadpool gibiyimdir kaççç :d dışım melek içim :D satan house :: :D

rus serverinde lag ihtimali çok az .) dediğim gibi ID sorunu var ama hallediliyor...

ferre ırkı kedi değil bu arada :D yırtıcı kediler.. kaplan aslan çita türü şeyler :D

Gene kedi soyundan diilmi ?_?

Düzenlenme: Papillon tarafından
Yorumunuzun sağ altındaki iletiyi düzenle kısmından birleştirebilirsiniz ;) Papillon uyarısı büyük harf yasak dedik
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)

Sadist'mi satanist mi -_- satanist'se şeytana tapıyon sadist'se *_- bekle a geliyom basıcam evini ! sadist lik görcen :3 (Deadpool gibiyimdir kaççç :D dışım melek içim :D satan house :: :D

Gene kedi soyundan diilmi ?_?

Bize heryer 666 icon_devil.gif

ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın denerim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forum da açıklansada pek birşey anlamamıştım ben :D videolar zoruylaindirdim ID sorunu CyberGhost La hallediliyor direk zaten :D 

ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın denerim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forum da açıklansada pek birşey anlamamıştım ben :D videolar zoruylaindirdim ID sorunu CyberGhost La hallediliyor direk zaten :D

cyberghostla vpn değiştirerek forum accountu alıyorsun sonrasında işine yaramıyo siliyorsun zaten google çorumdanda turkce ceviri dedinmi sağda downloader yazıyor kocaman :) Hangi serverde başlamalıyım onları pm atarsan iyi olur burdan konuyu baya bir saptırdık oyun önerilerinden kedilere kedilerden archageye atladı konu :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cyberghostla vpn değiştirerek forum accountu alıyorsun sonrasında işine yaramıyo siliyorsun zaten google çorumdanda turkce ceviri dedinmi sağda downloader yazıyor kocaman :) Hangi serverde başlamalıyım onları pm atarsan iyi olur burdan konuyu baya bir saptırdık oyun önerilerinden kedilere kedilerden archageye atladı konu :P

heheeh öyel oldu :D server hangi serverdi .O ilk server ya soldaki ilk server de türk oluyor arada bir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nyan cat demişken 10 hours caramell in 1 saatini ayırıp tavşan kulakları yapıp (korkarım tavşanlardan korku oyunlarda ön plandadırlar :D) oyunla alakalı bi kısmım var yani :D dans ettim :D tirledim kalp'im titriyo tansiyon hastasıyım elimde olmadan yaptım halada yapma içgüdüsü duyuyorum :D

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)

Bize heryer 666 icon_devil.gif

:3 bize heryer 999 666 nın karşıtı :D bize heryer 999 ! Düzenlenme: Kaxell tarafından
-_- Bkz. Forum Kuralları: http://goo.gl/NMXqbv
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.