Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

Bir de Morrigan'ı bitirdim diyorsun :D :D Yan görevlerin de tadı ayrı ya bir gameplay daha yap bir ara :D Belki save dosyasını bahsettiğim torrentin klasörüne taşırsan baştan oynamana gerek kalmayabilir. Emin değilim ama.

Kadının suçu beni baştan çıkarttı ayrıca kahraman olmak varken ölmekte neymiş? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

Kadının suçu beni baştan çıkarttı ayrıca kahraman olmak varken ölmekte neymiş? :D

Daha ne yolları var ölmemenin aslında :D Valla bak her karakterin hikayesinin tadı ayrı, benim favorim human noble gerçi. Bu save dosyası taşıma işi gerçekten işe yarayabilir ama dene mutlaka.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha ne yolları var ölmemenin aslında :D Valla bak her karakterin hikayesinin tadı ayrı, benim favorim human noble gerçi. Bu save dosyası taşıma işi gerçekten işe yarayabilir ama dene mutlaka.

Alistair olmazdı adamla resmen dost olduk. :D Başka ne yollar var? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya bırak Alistair huysuzunu ona istemem buna olmaz :D Adamın hayatını kurtarıp en büyük düşmanının ölmesini sağlıyoruz gene mutlu olmuyor :D

Dostlar ne için var? :D

Awakening Türkçesi yokmuş witch hunt yüklesem sıkıntı olur mu? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selamlar arkadaşlar. kendime mmo bir oyun aramaktayım, piyasa da ki bir çok ünlü oyunu oynadım fakat eski bir silkroad online sever olarak hiç bir oyuna ısınamadım oynamayadım.

anime çizimlere dayalı bir çok oyunu da bu denemelerimde test ettim fakat oyunlar pek hoş gelmedi. kafamda accel world daki oyun ortamına benzer bir mmo olsa şahane oynanır be diye geçsede hiç ona yakın bir oyun bulamadım.

tavsiye edeceğiniz bir kaç mmo oyun varsa denemek isterim.   ( silkroad tarzı veya accel world oyununa benzer bir havası olursa daha mutlu olurum)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selamlar arkadaşlar. kendime mmo bir oyun aramaktayım, piyasa da ki bir çok ünlü oyunu oynadım fakat eski bir silkroad online sever olarak hiç bir oyuna ısınamadım oynamayadım.

anime çizimlere dayalı bir çok oyunu da bu denemelerimde test ettim fakat oyunlar pek hoş gelmedi. kafamda accel world daki oyun ortamına benzer bir mmo olsa şahane oynanır be diye geçsede hiç ona yakın bir oyun bulamadım.

tavsiye edeceğiniz bir kaç mmo oyun varsa denemek isterim.   ( silkroad tarzı veya accel world oyununa benzer bir havası olursa daha mutlu olurum)

Rusty Hearths /Onigiri

beklerim dersen şunları araştır:

Closers 

Solid bişey bişey. (adını hatırlayamadım ama 2016 da çıkacak, anime tarzı oyun, kore yapımı)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.