Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

Bilgisiyarım Amd Athlon 64 X2 Dual core processor 5000+ 2.61 ghz (2 olmasının sebebi :D 6 bilgisiyar olması :D (6 masaüstü dizüstülerini saymadım :D) Sistem türü 32 bit C dkiski 682 D diski 1.19Tb hangi oyunları iyi oynarım kolay kasmıcak şekilde

Anime dışı istiyosanız 40 fln oyun var    :D söliyeyim  :D SSF neverwinter Portal Onigiri mstar spore mc klasik  :D TF2 DC univer Online PSG Aion gdmo dwarfs F2P Sims The Mighty guest for epic loot mdk2Alice Madness returns Alice mcgee P VS Z Runes Of magic Mt2 oynadıgım yok mtyi  :D Rogue legacy Isaac  Lego Creator (Geçmişte almıştım önermiyprım legoyu  :D) tera portal roblox 8bitmmo star wars the old republic conforntation S.K.I.L.L special force 2 W of Tank World Of Warcraft (WOW un mangasını buldum  :D) Don't starve Devil May Cry Mass effect skyrim Elders Scrolls serisi lego batman 2 Lego Star wars III age of mythology serisi bıoshock 3 oyunu vardı glb  :D hepsini  :D bitti artık  :D hani biraz az geldi  :D The Star wars Unleashed  I ve II  :D

Düzenlenme: Kaxell tarafından
Üst üste mesaj atmak yasaktır. -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anigiri oynayan varsa arkadaş ekleyebilir 17 lwl im. Bu arada oyun hakkında biraz bende bişiler katıyim. hergun cuzi bir mşktar paraya dis gorunusunuzu kıyafet dahil değiştirebilirsiniz. 7-8 tane olması lazım silah türü var (balta,ok,twinblade,...) ve hepsini seçtiğiniz karakterin özelliklerine bağlı olmadan kullanabiliyorsunuz. oyunun kendi içinde bir hikayesi var, ve oyunda partiniz ne kadar guçluyuse o kadar guçlusunuz. oynarken arkadaş edinmeye bakın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Strateji sevenlere Civilization serisini ŞİDDETLE tavsiye ederim.Tabi bu seriyi oynamamıs bir strateji sever görmedim :) 

actionrpg olarak Herzaman Listemde 1 numara olan DMC(Devil May Cry) serisini öneririm

AC serisi

Castilvania shadow lord 1 2 olabilir hikayesi cok iyi çekirdek alıp izlenebilir yani konusunu çok beğenmiştim :)

Darksiders serisi god of war a olan benzerliginden dolayı baya bir ilgimi çekmişti.

M&B seriside olabilir ama bi zamandan sonra sıkabiliyor.

The Forestte baya iyi suanda benim birader yanımda oynuyor haftada bir güncelleme geliyor yada 5 günde bir olması lazım survivor tarzı bir oyun steamde 14 $ tavsiye ederim

Online olarak;

Tabiki Dota onun dışında,

Archlord 2 en son closed betadaydı katılmıştım kötüydü fakat simdi bi patch getirmişler ve mekaniğini baya bir değiştirmişler oynanabilir.

Vindictius bunu fazla oynamadım daha cok arkadaslarım oynuyordu c9'un atası denilebilir :)

WOW(World of Warcraft) Tabiki ben paragöz Blizzarda para vermem diyorsanız privatede oynanabilir fakat herkezin 1 kere tecrübe etmesi gereken bir mmorpg'dir kendileri  :P

Suanlık aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe editlerim bu yazımı  :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İçin Programlar Var Zağten...

Archage'yi uzun zamandır bekliyordum fakat ftp olmuyacak herhalde veya olursada oyunda baya bir dengesizlik olucak silver pack 49.99$ Gold pack 99.99$ archeum pack 149.99$ :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Archage'yi uzun zamandır bekliyordum fakat ftp olmuyacak herhalde veya olursada oyunda baya bir dengesizlik olucak silver pack 49.99$ Gold pack 99.99$ archeum pack 149.99$ :/

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Archage'yi uzun zamandır bekliyordum fakat ftp olmuyacak herhalde veya olursada oyunda baya bir dengesizlik olucak silver pack 49.99$ Gold pack 99.99$ archeum pack 149.99$ :/En Kötü 

en kötü russian a devam ederim :)  para vermek sorun değil ama gerek yok gibi :S  

valla ferre(kedi) ırkına özel kıyafet görmedim ben daha zaten çokta met edilecek bir ırk değil bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en kötü russian a devam ederim :)  para vermek sorun değil ama gerek yok gibi :S  

valla ferre(kedi) ırkına özel kıyafet görmedim ben daha zaten çokta met edilecek bir ırk değil bence

Rus serverinde lag olmuyormu ? :)

kedi kedidir ! ! ! met edilcek ırk değilmi kedi'ye tapılır kediler kutsaldır !!!

Ben Satanistim  :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.