Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

Hmm biraz daha Archeage oynadıkdan sonra onuda deneriz :D isteyende çok hem ama parti için kişi sayısı sınırlıymış onu sorun yaratabilir. Raid sistemi varmı onda

raid yok malesef tek oynuyosan kolay adam buluyon ama bize gelmez :D

Evet arkadaşlar TurkAnime OyunSeverler Kulübü nün yeni bir etkinliği var arkadaşlar detayları ben yazdım 

Hangi gün hangi oyun etkinlik bu haftalık oyun programı çıkartıcaz isteyen istediğini oynıycak ama Devemlı oynadığımız oyunlarımız olucak bunlarda video çekimi felan yapıp büyük bir kitle olarak oynıycaz

detaylar:

http://forum.turkanime.tv/topic/14281-t%C3%BCrkanime-tv-oyun-kul%C3%BCb%C3%BC/page-8

yorumlarınız önemli

Ts adresimize gelip bizle beraber oyun oynayıp sohbet edin

ADRESS:  62.4.26.236:3526

EĞER GELMESSENİZ PİŞMAN OLURSUNUZ SÖYLEMESİ BENDEN  :D& :D; :D& :D;

edit: 

upload ı yeni bitti

EDİT 2 :

Düzenlenme: MetroFM tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

merhaba arkadaşlar one piece için mğkammel bir türkçe oyun var fazla kullanıcısı omadı için açıyorum bu konuyu android telefonlarda deniz savaşı yazınca çıkıyor ios larda ise rubber fighter yazınca çıkıyor oyun tamamen türkçe ve gerçekden mükemmel bir oyun 

Link : https://itunes.apple...47553?l=tr&mt=8

denemenizi tavsiye ederim en azından bi bakın tanıtımı yapılmadığı için kullanıcı sayısı düşük  oyundaki nick : Gray irtibata geçersiniz hepinizi bekliyorum görüşmek dileğiyle 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.