Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

Witch Hunt DLCsi Morrigan'ın peşindesin. Diğer oyunlarda ana karakter değişiyor ama bizim Origins'te yönettiğimiz adam Hero of Fereldan adıyla efsane oluyor, bahsi de sıkça geçiyor. Diğer DLCler gene neyse de sırasıyla Awakening, Golems of Amgarrak ve Witch Hunt'ı oyna mutlaka. İleriki oyunlara etkileri var onların.

Bu arada Morrigan ile mi romance yaptın o.o Ben Lelianacıyım :D

Vallahi elimde olan bir şey değil lanet olasının çok fena bir çekiciliğe sahip. :D Aslında son konuşmada leliana'yı alayım dedim ama sonra hem çocuk hem de hikaye merakı kendine çekti. :D Witch hunter dışındaki dlcler de olay ne? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

Vallahi elimde olan bir şey değil lanet olasının çok fena bir çekiciliğe sahip. :D Aslında son konuşmada leliana'yı alayım dedim ama sonra hem çocuk hem de hikaye merakı kendine çekti. :D Witch hunter dışındaki dlcler de olay ne? :D

İlk olarak spoiler içerisinde bir soru sorayım, oyunu oynamayanlar bakmasın ağır spoiler çünkü :D Oradaki olaya göre değişiyor.

En sonunda archdemon ı öldürmek için kendini feda ettin mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk olarak spoiler içerisinde bir soru sorayım, oyunu oynamayanlar bakmasın ağır spoiler çünkü :D Oradaki olaya göre değişiyor.

En sonunda archdemon ı öldürmek için kendini feda ettin mi?

Hayır ben direk işi morrigan ile hallettim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayır ben direk işi morrigan ile hallettim. :D 

:D :D O zaman başlıyorum

Awakening:

Uzak diyarlardaki First Warden amca, rahmetli Duncan'ın vefatıyla boşalan Warden Commander of Fereldan koltuğuna bizi getiriyor. Bize Fereldan'da topraklar ve sağlam bir kale veriliyor. Biz de böyle mutluyken öğreniyoruz ki darkspawn archdemon'ın ölümüyle yer altına çekilmesi gerekirken çekilmemiş. Biz de Hero of Fereldan olarak durumu araştırıyoruz tabii ki  B)  DLC'lerin en güzel bu kesinlikle. 15-25 saat sürüyor bitmesi. Mutlaka oyna.

Golems of Amgarrak:

Orzammarlı cüce kardeşlerimiz bizden golemler ve bunları aramaya giden bir arkadaş hakkında bilgi almamız için Deep Roads'a gitmemizi istiyor, biz de kırmıyoruz ufaklıkları.

Witch Hunt:

Doğudaki habercilerimiz siyah saçlı bir büyücünün Frostback Dağları'ndan geçerek Fereldan'a giriş yaptığını bildiriyor. Bu haberin üzerinde de bizim ne yapacağımız gayet belli bence  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D :D O zaman başlıyorum

Awakening:

Uzak diyarlardaki First Warden amca, rahmetli Duncan'ın vefatıyla boşalan Warden Commander of Fereldan koltuğuna bizi getiriyor. Bize Fereldan'da topraklar ve sağlam bir kale veriliyor. Biz de böyle mutluyken öğreniyoruz ki darkspawn archdemon'ın ölümüyle yer altına çekilmesi gerekirken çekilmemiş. Biz de Hero of Fereldan olarak durumu araştırıyoruz tabii ki  B)  DLC'lerin en güzel bu kesinlikle. 15-25 saat sürüyor bitmesi. Mutlaka oyna.

Golems of Amgarrak:

Orzammarlı cüce kardeşlerimiz bizden golemler ve bunları aramaya giden bir arkadaş hakkında bilgi almamız için Deep Roads'a gitmemizi istiyor, biz de kırmıyoruz ufaklıkları.

Witch Hunt:

Doğudaki habercilerimiz siyah saçlı bir büyücünün Frostback Dağları'ndan geçerek Fereldan'a giriş yaptığını bildiriyor. Bu haberin üzerinde de bizim ne yapacağımız gayet belli bence  B)

Oooov, şimdi ben bunları torrent indirsem hikaye durumu ne olur? Origins oyunu orgin üzerinden oynadığımdan hikaye de sıkıntı olur mu yoksa oradaki konuşmaları ve fedakarlıkları aktarabilir miyim? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oooov, şimdi ben bunları torrent indirsem hikaye durumu ne olur? Origins oyunu orgin üzerinden oynadığımdan hikaye de sıkıntı olur mu yoksa oradaki konuşmaları ve fedakarlıkları aktarabilir miyim? :D

İşte bunu bilmiyorum :D Ölümüne torrentci olduğum için hiç içli dışlı olmadığım bir konu :D Eğer olmazsa ama gene de oynamak istersen kickass.so daki nosTEAM torrentini indir, onda hepsi yüklü. Yeni bir gameplay ile uğraşmak bu DLCler için değer bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte bunu bilmiyorum : :DÖlümüne torrentci olduğum için hiç içli dışlı olmadığım bir konu :D Eğer olmazsa ama gene de oynamak istersen kickass.so daki nosTEAM torrentini indir, onda hepsi yüklü. Yeni bir gameplay ile uğraşmak bu DLCler için değer bence :D

Tek hikaye bitirdim o da 24 saat sürdü o yüzden yemiyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yan görevlerle uğraşmayıp ana hikayeyi bitirdim direk. :D

Bir de Morrigan'ı bitirdim diyorsun :D :D Yan görevlerin de tadı ayrı ya bir gameplay daha yap bir ara :D Belki save dosyasını bahsettiğim torrentin klasörüne taşırsan baştan oynamana gerek kalmayabilir. Emin değilim ama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.