Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

İki gündür aralıksız warface oynuyorum seslendirmeler dahil Türkçe dil destekli steam oyunudur müthiş sardı,PVP ve PVE olarak iki türde var,oyunun her gün PVE senaryosu değişiyor (tekrar etse de kendini),ücretsizdir oynamak isteyenler steamdan indirsin tüm eğitim modunu tamamlasın eklesin ismim Byperest

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bırakın ya eski oyunları size 3 tane oyun önericem oynamak size kalmış..

Black Desert..

Lost Ark..

Lineage Eternal..

Black Desert eu da değil şuan ama rusya üzerinden oynanılıyor..

Lost Ark ve Lineage Eternal daha CBT lerini yapmadı.. Haberlerini bekliyoruz.. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

indirimdeyken Payday2 alın diyorum başka bişi demiyorum :D 4 kişi toplu alıcaksanızda 25 tl ye denk geliyor. steam her zaman yapmıyor böyle indirimi kaçırmayın derim. ben direk arkadaşlarada aldım toplu 4 kişi girince gerçekten skypeta sohbet ile muhteşem bir oyun oluyor :D

para veremem oyuna diyorsanız heralde free oyunların bence en güzel ikisi war thunder ve team fortress2 der geçerim :D 

anime tarzı mmo isteyen arkadaşta şuanda türkçe desteki bi tek dragon nest var diye biliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Osu!'Ya basladim onerilere bakarak. Cok sevdim ama, Flappy Bird kadar sinir bozucu x-x Ama iyi ki baslamisim. Bir noobie gormek isterseniz kullanici adim Witchsama ,_,

4-4.5 yıldız oynıycak kıvama gelince PM at bana, multi oynarız :D charmer da oynuyodu en son, Ertuğrul da oynuyodu galiba.

http://www.twitch.tv/riotgamesturkish

Şu an oynanıyor!

Konuşmak isteyen varsa ben sabaha kadar izliyorum!

TSM TSM TSM!!

edit: NA > KR > CN > TR > BR > My grandma > Monkeys > Bacteria > EU 4Head 4Head

edit2: bu arada FNC ve BJK'yı tutuyorum tabii ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.