Jump to content

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Kaxell

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İ

149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3

Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)   Bize heryer 666    ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın deneri

Bilim kurgu sevenler için; Star Citizen

Oyun tamamiyle 2016 yılında çıkış yapacak. Şuanlık gemi satın alıp Dog Fight(İt dalaşı) yapabiliyorsunuz. Oyun çıkmadan $51,376,647 bağış topladı.

MMORPG oyunu olarak ArcheAge oynuyoruz 65 kişilik guildimiz(lonca) var. Son olarak 22 Ağustos'ta Closed Beta Test 4 başlayacak 27 Ağustos'ta son bulacak. 16 Eylül'de Free To Play olarak oyunculara sergilenecek. Fakat oyuna her ay $15-$30 yüklemeniz gerekmektedir. Nedeni ise craft yapacağınız için labor point yani işçi puanı istiyor. O parayla VIP alacaksınız. VIP ile oyunda olmasanızda labor point kazanıyorsunuz, labor point ise craft yapmanıza yardımcı oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Slender:The eight pages'i indirdim geçen gün (youtube'da izledikten sonra), epey zevkliydi, karanlık bir odada o heyecanı yaşatıyor.

Ayrica ben oynadıktan sonra evde elektrikler de kesildi nasıl tırstım anlatamam.

The Incredibles:Rise of The Underminer da mükemmel oyun. İnanılmaz aile filminin oyunu. Eskidir biraz ama çok zevkli co-op bile yapabiliyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bana tavsiye lazım;

-RPG arıyorum ve tercihen offline modu bulunursa iyi olur(Olmasa da olur ama internetim biraz yavaş).

-Skill sistemi Diablo 2 tarzı olursa mükemmel olur. Bazı skilleri açınca bunlar diğerlerini güçlendirse falan... Ayrıca skiller kullandıkça güçleniyorsa güzel olur.

-En önemlisi leveller çok önemli olsun. 1 level atlamanın bile büyük getirileri olsun.

-Yine bu da önemli sayılar seviyeyle birlikte çok büyümeli. Örneğin ilk seviyede 100-200 civarında olan sağlık ilerilerde 500k seviyelerine çıkarsa mükemmel olur(Diablo 3 tarzı)

-Son level sınırı oldukça yüksek olursa (300+ gibi) çok iyi olur, ama böyleyse biraz da hızlı atlanabilmeli. Bu yoksa çok da önemli değil.

-Opsiyonel olarak private serverları bulunuyorsa da iyi olur.

Şimdiden teşekkürler  ;)

Edit: Önemli bi yeri unutmuşum; Mümkünse Hack n Slash tarzı olsun ve tek seferde 30-40 mobla falan savaşabilelim. Tek mobu seçip sürekli skill spamlamak sıktı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Dragon age origins oynayan nasıl olduğunu söyleyebilir mi? 

en iyi rpg oyunu diyebilirim oynadığım . çok zengin bir hikayesi var ve karakterlerin hikayeside oyuna bağlıyor seni . 

diyaloglar sıkabilir belki ama bence güzel. ve partyde karakter değiştirme özelliği çok hoş. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en iyi rpg oyunu diyebilirim oynadığım . çok zengin bir hikayesi var ve karakterlerin hikayeside oyuna bağlıyor seni . 

diyaloglar sıkabilir belki ama bence güzel. ve partyde karakter değiştirme özelliği çok hoş. 

Türkçe yaması hakkında bilgin var mı? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dragon Age Origins bitti. 

Diğer dlc veya oyunlarından morrigan peşinde miyiz yoksa farklı birisi ile farklı bir hikayeyi mi oynuyoruz? 

Witch Hunt DLCsi Morrigan'ın peşindesin. Diğer oyunlarda ana karakter değişiyor ama bizim Origins'te yönettiğimiz adam Hero of Fereldan adıyla efsane oluyor, bahsi de sıkça geçiyor. Diğer DLCler gene neyse de sırasıyla Awakening, Golems of Amgarrak ve Witch Hunt'ı oyna mutlaka. İleriki oyunlara etkileri var onların.

Bu arada Morrigan ile mi romance yaptın o.o Ben Lelianacıyım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.