Jump to content

Obitonun Sharinganı Kamui

Cao Cao

Önerilen İletiler

Obito öldüğü zaman ölüler diyarında rinle buluşuyor. Fakat rine hala yapmam gereken önemli birşey var diyor ve ölüler diyarında çıkarak savaşa geri dönüyor. Ve kakashiye 2 sharinganınıda veriyor. Bu Kamui sayesinde sharinganını vermeyip yaşama şansı olduğu anlamına gelmiyormu :D Kafam çok karışık

Arkadaşlar bildiğiniz gibi obito ve kakashinin sharinganı kamui boyutlar arası geçisi sağlıyor.Bana göre en iyi sharingana sahip ikili kakashi ve obitodur. Fakat dikkatimi çeken birşey var sizlerdende yardım bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kafanı karıştıran şey ne bana söyleyebilirsin :) Bana göre Kamui en işe yarar Sharinganlardan bi tanesi. Naruto ile o kadar ilgileniyorum ki Kishimoto kadar oldum nerdeyse :D Obito ölceğini sandığında açtığı Sharinganı daha yeni anlaşmayı başarabildiği Pakakashi dediği bizim ustaya sol gözünü verdi ve Rin'den zaten gözü yaralı olan Kakashi'ye bu gözü takıp tedavi etmesini istedi ancak hepimizin bildiği gibi Obito'yu o zaman Madara kurtardı. Savaşta da iki dost iki Sharingan birleşti. Kishi de Kakashi'ye sanki Uchihaymış gibi iki gözüne birden Sharingan verdi burdaki olay Obito'nun öldükten sonra ruhunun yanına gelip sağ gözündeki Sharinganı da Kakashi'ye vermesi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

obito kamui ile başkalarınıda yanında gezdirebiliyordu 

ozaman adam istediğini hayata geri getirir.Kendiside sonsuza kadar yaşar.Şuanda kakashi bunu yapabiliyor.

Fazla düşünmeden yazılmış bir senaryo gibi gelmiyormu size

Bazı yönlerden mantıklı olsa da zamanla kör olma kısmını unutmuşsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazı yönlerden mantıklı olsa da zamanla kör olma kısmını unutmuşsun

evet onu unutmuştum ama başkası o gözleri alırsa ne gözde körlük kalcak nede bir daha bozulcak.Ama galiba alan kişi uchiha olmalıydıda tam hatırlayamadım

peki en iyi arkadaşnı öldürmeden ms açılamaz kuralı.Sasuke bu kuralı bozdu şöyle düşününce itachi uchihayı katlederken köydeki çoğu kişinin ms açması gerekir çünkü kendileri öldürmese bile yakınları ölüyor örnek:Obitonun sharinganı

onun haricinde insanlar hep ölür, doğmak kadar sıradan bir şey ama nedense ms açan fazla insan yok

gözlük değiştirir gibi göz değiştirmleride ayrı mesele

narutodaki tek sorun ms de değil adamlar mikrofonu, kulaklığı, telsizi, tv yi keşfetmiş ama şahinle haberleşiyorlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kör olma durumu bence obito için geçerli değil normalde sasuke msyi 1 veya 2 bölüm kullanmasına rağmen gözlerinin ışığını kaybediyordu. Bunun için emsye geçiş yaptı. Ama obito küçüklüğünden beri her dakika kullanan birisi ve körlük ile ilgili bir konuda olmadı kakashi ilede gözleri bağlı olduğunu düşünürsek kakashidede körlük yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.