Jump to content

14 Şubat!!

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Engin Günaydın'ın seslendirdiği sevgililer gününe inanmayan ayının videosu :P  İzlemesi keyifli  ^_^

Arkadaşlar konu başlığından da anlaşılacağı gibi meşhur 14 Şubat'ın sevgililer günü olduğunu biliyoruz. Ancak 14 Şubat aynı zamanda Dünya dönme dolap günüymüş :) Şahsen 365 gün içinde gördüğüm en anla

Ben şunu atayımda :D  

Samet tam bir tsunboysun kardeş sen eti mundar değil daha kötü şeyler yaparsın :D

Aşk sevgi sevgili olmak mahrem şeylerdir. Bu tarz günlerin iki insan arasındaki sevgiyi etkileyeceğini düşünmüyorum. Dünyada öğretmenler günü diye bir şey varsa sevgililer günü de olabilir ancak bu güne özel şeyler yapmak para harcamak saçma çünkü insanın saf sevgisini cin fikirli senin sevginden para kazanmak isteyen insanlar kirletir.. Böyle düşünüyorum :)

Ya benim arkadaşlarım 13 Şubat'ta ayrılıp 15 Şubat'ta tekrar barışıyorlar. Neyin hediyesinden bahsediyorsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sabahtan 3'e kadar evde oturucam, ogleden sonra internetim gelecek onunla sevgililer gununu kutliycaz :') Sonra dershaneye gidicem -_- Yani donme dolap umrumda degil ben internetimi bekliyorum*-*

İnternetle Aşk Yaşayan Kızın Dramı 30 Şubat'ta Cahal tv'de başlıyormuş *-*

Benim için önemi daha farklı. Lavrensiyum elementinin sentezlenişinin(1961) yıldönümü :wub:

Aynı şu arkadaş gibi benim de umurumda değil fakat 14 Şubat'ı yalnız geçireceklere şu şarkıyı gönderiyim :/

P.S. Yey video url olmuş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aşk sevgi sevgili olmak mahrem şeylerdir. Bu tarz günlerin iki insan arasındaki sevgiyi etkileyeceğini düşünmüyorum. Dünyada öğretmenler günü diye bir şey varsa sevgililer günü de olabilir ancak bu güne özel şeyler yapmak para harcamak saçma çünkü insanın saf sevgisini cin fikirli senin sevginden para kazanmak isteyen insanlar kirletir.. Böyle düşünüyorum :)

Aynen katılıyorum gereksiz birşey. Bence her çift kendine ait bir günü vardır ve sadece onlara özel olmalıdır. İlla 14 Şubat'ta para harcamak ile olmamalıdır derim.. ;)

Ya benim arkadaşlarım 13 Şubat'ta ayrılıp 15 Şubat'ta tekrar barışıyorlar. Neyin hediyesinden bahsediyorsun :D

Hahaha.. mantıklıymış :D

Kanka senin arkadaşlar da ne pintiymiş ( ninja surat)

Az önce parayla sevgi olmaz diyordun anında u dönüşü :) Görüyon demi Samet kardeş!!! :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.