Jump to content

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeniler pek bilmez ama eskinin Sohbet-Konu Dışı adamı bendim  B) Benim buralar hep  :ph34r:  Neyse        Öncelikle birkaç faydalı bilgi verip konuya gireyim. Mutluluk canlıların birçoğunda bulunan bi

Yemek yapmaya bayılırım.. İnanın ki anlatamam yemek yaparken yaşadığım zevki. Açarım müziğimi çıkarırım malzemelerimi başlarım yemek, pasta, çörek, salata vb yapmaya... Süslerim, değiştirerek tatlandı

Öyle söylemekle olmaz arkadaşlar :))9 Varsa kendine güvenen şöyle gelsin :D

Yumurta pişirmekten öteye pek gidememiş biriyim bu alanda ilerlemek istiyorum. Ne yalan söyleyeyim yemek konusunda iyi olan birinin işini bilen, rahat tavırlarla adım adım ilerleyişini izlemek ayrı bir eğlenceli :)

Yine Kiki's Delivery Service'daki ninelerin pişirdiği kek aklıma geldi gecenin bu saatinde hatırladığım şeye bak :mellow:

Ben melemene geçiş yapabildim kardeşim, bekarlıkta güzel gidiyor :D

Severim yemek yapmayı,hele ki yaptıgım yemekler sevdiğim kişiler tarafından afşyetle yenilince..

Paylaşınca gayet keyifli oluyor.Her ne kadar yalnız yemek yapmaya alışsamda.

Sen yap biz yeriz ayıp ediyorsun yaa :D forumda herzaman aç insan bulursun ;) Bekar hayatında ev yemeklerini özlüyor insan. Bazen sağ solda yemek hakında konuşan teyzeleri gördüğüm zaman nolur banada bir tabak verin diyesim geliyor :unsure:

Evet arkadaşlar malesef yemek konusunda melemenden ileri seviye bir yemek yaptığımı hatırlamıyorum :) Yemek yapmakta kabiliyetli olan insanları gördüğüm zaman gerçekten hayran kaldığımı söylemek isterim. Aşçılıkta bir sanat işi bence ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yapabildiğim en fantastik yemek Köri Soslu Tavuk...

Onun dışında aç kalmam sanırsam  B) Sağolsun çoğu yemeği bilirim ama daha çok yapım kısmından ziyade yeme kısmı ilgimi çekiyor  :ph34r:

PS: Sanırsam Kokoreç ve Piyaz sevecek bir insanla ömrümü geçirmek isterdim  :D

Ercan piyaz pek favorim değildir ama kokoreç kısmı çok cezbedici geldi  :rolleyes: Ama ben de senin gibi yapma değil yeme kısmı ile ilgileniyorum ne yapsak ki  :D

Yemek  yapmayı sevmem çünkü beceremiyorum hani şöyle iki el hareketi ile ortaya kuzu sarması gibi yemekler çıkartan insanları da hep kıskanmışımdır zaten, misal annem sadece soğan kavurup önüme koysa sanırsın dünyanın en leziz yemeğini yiyorum nasıl bir el var kadında anlamış değilim  :huh: Hayır azcık bulaşsaymış bana bu meziyet sorun yokta hiç mi nasiplenmez bir insan yaaa  <_< babam da öyle bir un helvası yapar parmaklarınızı yersiniz haberiniz olmaz  :unsure: Bize özgü bir tür hamur işi olan kalakay diye bir ekmek çeşidi vardır ki onu bile annemden güzel yapar neredeyse  :blink: en basit iş olarak gördüğüm Türk kahvesini bile köpüklü yapmayı beceremeyen bir insan olarak başta da dediğim gibi yemek yapmayı sevmiyorum birisi yapsın ben yiyim hayat felsefem  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ercan piyaz pek favorim değildir ama kokoreç kısmı çok cezbedici geldi  :rolleyes: Ama ben de senin gibi yapma değil yeme kısmı ile ilgileniyorum ne yapsak ki  :D

Yemek  yapmayı sevmem çünkü beceremiyorum hani şöyle iki el hareketi ile ortaya kuzu sarması gibi yemekler çıkartan insanları da hep kıskanmışımdır zaten, misal annem sadece soğan kavurup önüme koysa sanırsın dünyanın en leziz yemeğini yiyorum nasıl bir el var kadında anlamış değilim  :huh: Hayır azcık bulaşsaymış bana bu meziyet sorun yokta hiç mi nasiplenmez bir insan yaaa  <_< babam da öyle bir un helvası yapar parmaklarınızı yersiniz haberiniz olmaz  :unsure: Bize özgü bir tür hamur işi olan kalakay diye bir ekmek çeşidi vardır ki onu bile annemden güzel yapar neredeyse  :blink: en basit iş olarak gördüğüm Türk kahvesini bile köpüklü yapmayı beceremeyen bir insan olarak başta da dediğim gibi yemek yapmayı sevmiyorum birisi yapsın ben yiyim hayat felsefem  :D

Deme öyle yaa acıktım ve annemin yemeklerini özledim bak şimdi :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abla...

Zenci bir çiftin yeni doğmuş beyaz bebekleri gibisin :D Ailede tek yapmayan olmak aynı zamanda hizmette sınır yoktur felsefesinide doğuruyor yanlız :D

PS: Bize biri baksın biz oturalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben yaparım :D sen iste yeterki :D

bu arada benim babam da acayip un helvası yapar. ben sevmem pek gönlü olsun diye bi iki çatal alırım ama millet bayılır... benim favorim irmik helvası  :wub:  yaparım bir gün sana :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Abla...

Zenci bir çiftin yeni doğmuş beyaz bebekleri gibisin :D Ailede tek yapmayan olmak aynı zamanda hizmette sınır yoktur felsefesinide doğuruyor yanlız :D

PS: Bize biri baksın biz oturalım :D

asdfgh  :D o felsefeden annemin haberinin olmaması ne kadar kötü  :ph34r: ama söz konusu torunlar olunca Sokrat 'a taş çıkartır hale geliyor  <_< ben isteyince elin ayağın yok mu eşşek kadar oldun git kendi yemeğini kendin yap a dönüyor olay  :unsure:  :unsure:

PS: Biri bize baksın  :D

bu arada benim babam da acayip un helvası yapar. ben sevmem pek gönlü olsun diye bi iki çatal alırım ama millet bayılır... benim favorim irmik helvası  :wub:  yaparım bir gün sana :D

Balım biliyorum yaparsın 10 parmağında 15 marifeti olan tanıdığım yegane insan  :wub: İrmik helvasını da severim tatlı olan her şey afiyetle yenir  :D sanırım un helvası babalara özel oluyor  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asdfgh  :D o felsefeden annemin haberinin olmaması ne kadar kötü  :ph34r: ama söz konusu torunlar olunca Sokrat 'a taş çıkartır hale geliyor  <_< ben isteyince elin ayağın yok mu eşşek kadar oldun git kendi yemeğini kendin yap a dönüyor olay  :unsure:  :unsure:

PS: Biri bize baksın  :D

Balım biliyorum yaparsın 10 parmağında 15 marifeti olan tanıdığım yegane insan  :wub: İrmik helvasını da severim tatlı olan her şey afiyetle yenir  :D sanırım un helvası babalara özel oluyor  B)

Cenaze kaldırdınız resmen  :ph34r:  Ne meraklısınız <_< ----->

PS:

-----> der yorumcu tabaktan pay düşmeyince kendisine  :depressed1-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yemek yemeyi severim hobi gibi benim için

yemek yapmayı severim

sırf kendime ziyafet çektirmek için yemek yapmayı çokk severim

arkadaşlarım dostlarım ailem kısacası değer verdiklerim yesin diye yemek yapmayı çooooooooooook severim

yeni tarifleri farklı kültürlerin yemeklerini falan yapmayı pek bi severim ama annem sevmez( mutfağı savaş meydanına çeviriyomuşum)

kısacası yemek yapmayı çok çok severim ama annemin yaptığı yemekleri yemeyi daha çok severim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hani bize yokmiii.. :unsure:

Cenaze kaldırdınız resmen  :ph34r:  Ne meraklısınız <_< ----->

PS:

-----> der yorumcu tabaktan pay düşmeyince kendisine  :depressed1-onion-head-emoticon: 

Aynen kardeşim bizi görmezden geliyorlar.. QRvjzA.gif

Edit: Samettttt nerdesin Sametttt.... adminler birbirine yardım ediyor bizi dışlıyorlarrrr... :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.