Jump to content

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...
  • Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeniler pek bilmez ama eskinin Sohbet-Konu Dışı adamı bendim  B) Benim buralar hep  :ph34r:  Neyse        Öncelikle birkaç faydalı bilgi verip konuya gireyim. Mutluluk canlıların birçoğunda bulunan bi

Yemek yapmaya bayılırım.. İnanın ki anlatamam yemek yaparken yaşadığım zevki. Açarım müziğimi çıkarırım malzemelerimi başlarım yemek, pasta, çörek, salata vb yapmaya... Süslerim, değiştirerek tatlandı

Öyle söylemekle olmaz arkadaşlar :))9 Varsa kendine güvenen şöyle gelsin :D

öğrenci evinde kalıyorum 3 senedir :D lisedeyken pek yemek yapmazdımda ünideyiz artık annemde eve ilk çıkacağım dediğimde yok aç kalırsınız falan diyordu sonra babamdan yılın sözü geldi ' bi aç kalsınlar bak nasıl hepsi yemek yapıyor :D ' doğru dedi çnkü şuan çoğu yemeği yapar hale geldim :D

yemek yapmayı severim artık alışınca seviyor insan :D ama mutfağı dağınık bırakmayı ve görmeyi hiç sevmem o yüzden ev arkadaşımlarımı çok uyarmışımdır temiz bırakın diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açken yemek yapmak tam bir işkence ya :( o yemeğin başında bekleyeceksin de uğraşacaksın da uzun iş ama başkaları için gönülden istiyorsan yaparken güzel oluyor ama dediğim gibi aç olduğun için yapmak falan tam işkence :( Param bittiğinde Döner yemek yerine yemek yaparken çok sıkılıyorm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım sevmiyorum. Pişmesini beklemek tam bir işkence. Sabırsızım ben-,- yapanlara saygım tam ama. :'( Açlıktan artık sinirlerim bozulursa -ki ağlama noktasına gelene kadar beklerim :d- anca o zaman işte. Yada anneanne teşvikiyle -zoruyla- yaparım. :d Hiç meşakatli yiyeceklere bulaşmam benim için yapan olursa da geri döndürürüm dönmez ise kendi bilir yapsın ehu. :3 Ama uğraşıp yaptığım nadir anlar da oldu '-' sevdiğim, merak ettiğim bir yemek olmalı yoksa aç karnımı doyurmak için hiiç uğraşamam. Allah uğraştırmasın, Amin. -_-

Edit. Fark ettim de yukarıdaki arkadaş ile ilk cümlemiz aynı hemen hemen. :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım sevmiyorum. Pişmesini beklemek tam bir işkence. Sabırsızım ben-,- yapanlara saygım tam ama. :'( Açlıktan artık sinirlerim bozulursa -ki ağlama noktasına gelene kadar beklerim :D- anca o zaman işte. Yada anneanne teşvikiyle -zoruyla- yaparım. :D Hiç meşakatli yiyeceklere bulaşmam benim için yapan olursa da geri döndürürüm dönmez ise kendi bilir yapsın ehu. :3 Ama uğraşıp yaptığım nadir anlar da oldu '-' sevdiğim, merak ettiğim bir yemek olmalı yoksa aç karnımı doyurmak için hiiç uğraşamam. Allah uğraştırmasın, Amin. -_-

Edit. Fark ettim de yukarıdaki arkadaş ile ilk cümlemiz aynı hemen hemen. :D

:D yemek yapmayı şu yönden severim  nedense yemek yapan erkekler daha bir cool oluyor 

*-* sarma saran kızlar bayaa bi kawaiii

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D yemek yapmayı şu yönden severim nedense yemek yapan erkekler daha bir cool oluyor

*-* sarma saran kızlar bayaa bi kawaiii

>-<İstediğiniz sarma olsun efenim. :p Sarmalar hariç dicektim de birinin daha canı çeker dedim sildim. :'D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öğrenci evinde kalıyorum 3 senedir :D lisedeyken pek yemek yapmazdımda ünideyiz artık annemde eve ilk çıkacağım dediğimde yok aç kalırsınız falan diyordu sonra babamdan yılın sözü geldi ' bi aç kalsınlar bak nasıl hepsi yemek yapıyor :D ' doğru dedi çnkü şuan çoğu yemeği yapar hale geldim :D

yemek yapmayı severim artık alışınca seviyor insan :D ama mutfağı dağınık bırakmayı ve görmeyi hiç sevmem o yüzden ev arkadaşımlarımı çok uyarmışımdır temiz bırakın diye :D

Ünide yaptığım bi makarna ( Kıymetlimiiiişşşşşşş :D ) Bir de yumurtalı patates onun harici yumurta kır :D Türk Fast Food'u çok yaşa!! :D Mümkünse yağlı yemek yapmayınız yoksa bulaşık kavgaları ayrı bi dert :D :D

>-<İstediğiniz sarma olsun efenim. :p Sarmalar hariç dicektim de birinin daha canı çeker dedim sildim. :'D

Biri Sarma mı dedi??? :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

^_^ Sarmalar garanti o zaman.Limon pahalanmış ben getirim >->  :wub: sen sarda :3

Inşallah diyorum. :'D Sararım ya kolay iş. *-*

Ünide yaptığım bi makarna ( Kıymetlimiiiişşşşşşş :D ) Bir de yumurtalı patates onun harici yumurta kır :D Türk Fast Food'u çok yaşa!! :D Mümkünse yağlı yemek yapmayınız yoksa bulaşık kavgaları ayrı bi dert :D :D

Biri Sarma mı dedi??? :admire-onion-head-emoticon:

Sarma taliplisi çıktı. :'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.