Jump to content

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Cenaze kaldırdınız resmen  :ph34r:  Ne meraklısınız <_< ----->

PS:

-----> der yorumcu tabaktan pay düşmeyince kendisine  :depressed1-onion-head-emoticon: 

Haha cenaze de kalkar şenlik de olur :D Şenliklik yemekleri yazsam bi kaç kişi toplanıp bir şekilde ne yapıp eder adresi bulur eve linç etmeye falan gelirsiniz mazallah. 

Hani bize yokmiii.. :unsure:

Aynen kardeşim bizi görmezden geliyorlar.. QRvjzA.gif

Edit: Samettttt nerdesin Sametttt.... adminler birbirine yardım ediyor bizi dışlıyorlarrrr... :unsure:

Görmezden gelinme değil. Mekanda huzur meselesi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeniler pek bilmez ama eskinin Sohbet-Konu Dışı adamı bendim  B) Benim buralar hep  :ph34r:  Neyse        Öncelikle birkaç faydalı bilgi verip konuya gireyim. Mutluluk canlıların birçoğunda bulunan bi

Yemek yapmaya bayılırım.. İnanın ki anlatamam yemek yaparken yaşadığım zevki. Açarım müziğimi çıkarırım malzemelerimi başlarım yemek, pasta, çörek, salata vb yapmaya... Süslerim, değiştirerek tatlandı

Öyle söylemekle olmaz arkadaşlar :))9 Varsa kendine güvenen şöyle gelsin :D

Haha cenaze de kalkar şenlik de olur :D Şenliklik yemekleri yazsam bi kaç kişi toplanıp bir şekilde ne yapıp eder adresi bulur eve linç etmeye falan gelirsiniz mazallah. 

Görmezden gelinme değil. Mekanda huzur meselesi :P

Naniii.. Merak etme huzurunuzu bozmayız hanfendi hıh.. <_< Ayrıca bukadar lezzetli yemekleri olan birisini linç etmek değil başımızın tacı yaparız efenim -_-

Ayrıca linç etmeye çalışanı yakarım LpZrQz.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naniii.. Merak etme huzurunuzu bozmayız hanfendi hıh.. <_< Ayrıca bukadar lezzetli yemekleri olan birisini linç etmek değil başımızın tacı yaparız efenim -_-

İŞTE ARADIĞIM DİRENİŞ RUHU! Bu ruhla forumu ele geçiririz biz :D O değil de yorumları hızlıca okudum, belki yanlış mı anladıysam acaba dedim. Zeynep abla yemek yapmayı mı bilmiyormuş? Sessiz olun duymasın  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya yer meselesi babında dedim.. Zeynep de ben de hatun kişileriz şurda değil mi ama ya.. İkimiz de birbirimize gidip gelip yapıp yeriz o anlamda yani... İstenmemek değil mesele... Yanlış anlamayalım lütfen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kendi yemeğimi yaparım çokda güzel olduğu sylenir yemeklerimin.noodle'da baya bi pro oldum hatta. en son teriyaki soslu tavuğa merak saldım ama bir türlü pirinç sirkesi bulamamıştım. 2 hafta nce metro'da gördüm ama kalacak yer falan sıkıntısı olduğundan e yeni geldiğim evde teçhizat eksikliği olduğundan yapamıyorum. gerçi teçhizat sıkıntsından bırak egzantrik asya yemeklerini çorba yapacak alet edevat dahi yok ki :D

aslında nasıl yapılır gibi bi bölüm açıp orda el işleri ile ilgili bilgiler paylaşılabilir. pratik alet edevatlar yemek tarifleri falan. noodle baya iyi yaptığım için tecrübelerimi paylaşabilirim mesela. en iyi uygun malzemeleri nerden alabiliriz şeklinde bilgiler paylaşılabilir. ben mesela pirinç sirkesini nerden alacağımı bilmediğimden istanbulda gezmediğim market zinciri kalmamıştı en son denizli'de metroda buldum. istanbulda metro çok uzak ters diye gitmemiştim. orda bulacağımı biliyorum artık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Arkamdan laf atılmış  :blink: Evet yemek yapmayı bilmiyorum  <_< Nolmuş nolmuş  :ph34r: Kendimi aç kalmayacak şekilde beslerim sonuç olarak yumurta kırmayı, makarna yapmayı biliyorum ama bunları 9 yaşındaki yiğenimde biliyor  -_- Mühim olan yaprak sarması yapılabiliyor mu? 9 kat baklava hamuru açıla biliyor mu? Nohut yapılırken düdüklünün kapağı açıla biliyor mu? Sorulması gereken bunlar bence :D  Yoksa aç kalmam, aç bırakmam olamadı dışarıdan pizza söylerim  :lol:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkamdan laf atılmış  :blink: Evet yemek yapmayı bilmiyorum  <_< Nolmuş nolmuş  :ph34r: Kendimi aç kalmayacak şekilde beslerim sonuç olarak yumurta kırmayı, makarna yapmayı biliyorum ama bunları 9 yaşındaki yiğenimde biliyor  -_- Mühim olan yaprak sarması yapılabiliyor mu? 9 kat baklava hamuru açıla biliyor mu? Nohut yapılırken düdüklünün kapağı açıla biliyor mu? Sorulması gereken bunlar bence :D  Yoksa aç kalmam, aç bırakmam olamadı dışarıdan pizza söylerim  :lol:  

(Aç kaldı) AWDaWD:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya yer meselesi babında dedim.. Zeynep de ben de hatun kişileriz şurda değil mi ama ya.. İkimiz de birbirimize gidip gelip yapıp yeriz o anlamda yani... İstenmemek değil mesele... Yanlış anlamayalım lütfen :D

Siz işte birbirinize yapın. Mesele biz olunca kaçın <_< Görüyon dimi Samet ellerine bir düşsek valla açlıktan öldürür bunlar bizi :unsure:

Pizza Dominos'tan olursa kabul :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.