Jump to content

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015

FuneraireS

Önerilen İletiler

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015 Programı

2002’de başlayan 220 bölümlük Naruto anime serisinin ardından 2007’de başlayan Naruto Shippuuden 400. bölüme geldi. Yönetmen Hayato Date’nin serinin uzatılacağını söylemesi ve kısa bir süre sonra gelen 2015’te Naruto Shippuuden’in filler sezon ile devam edeceği haberi üzerine daha önce paylaştığımız programlarda doldurma bölümlerin oldukça uzun süreceğini belirtmiştik. Ancak serinin 400. bölümü şerefine, takipçileri için yeni programı paylaşmakta fayda var.

naruto-shippuuden-401.jpg

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015:

19 Şubat: Naruto Shippuuden 400 – Bir Taijutsu Kullanıcısı Olarak

26 Şubat: Naruto Shippuuden 401 – Kararlı Kişi

5 Mart: Naruto Shippuuden 402 – Kaçış ve Kovalamaca

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. Gönül isterdi ki Naruto Shippuuden 400. bölümüyle çok daha akıllarda kalıcı olsun ancak önümüzdeki ayda dahi doldurma bölümlerin biteceğine dair herhangi bir ışık göremiyoruz.

AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015 Programı   2002’de başlayan 220 bölümlük Naruto anime serisinin ardından 2007’de başlayan Naruto Shippuuden 400. bölüme geldi. Yönetmen Hayato Date’nin s

Daha asıl savaş şimdi başladı Madara ile kapışacaklar tam anlamıyla dedik sonra fiiler girdi ben konuyu unuttum en son Sasuke Shruken fırlatıyordu Kaga Bunshin yapmıştı Naruto Shurkene dönüşmüştü en s

Normal bölümler gelene kadar Naruto serisini izlememe kararı aldım :(

Daha asıl savaş şimdi başladı Madara ile kapışacaklar tam anlamıyla dedik sonra fiiler girdi ben konuyu unuttum en son Sasuke Shruken fırlatıyordu Kaga Bunshin yapmıştı Naruto Shurkene dönüşmüştü en son orayı hatırlıyorum başkada bölüm çıkmadı herhalde(!).Biraz daha para kazanmak için yapmayacak şeyleri yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeyi son doldurma bölmlerden sonra bıraktım ve bu aralar hiç aramıyorum narutoyu ztn mangasını okudum bitrdim birde bu savaş arcı gelse bile çizim ekibinin yine üstüne düşmeyeceğini biliyorum malesef savaş sahnelerini hiç gzl çizmiyolar mangadaki gibi olsa neyse daha beter

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bırakalım o zaman Naruto'yu anime bitince topluca kaldığım yerden izlerim olur biter. Naruto bitti benim için koca bir yıl filler doldurmakla en büyük hatayı yaptılar umarım yayından kalkar fillerler sırasında nasıl olsa manga çizimi kalitesinin yanından geçemiyor ekibi dediğiniz gibi. 1 yıl filler ha kim izler. Başka anime kalmadı sanki. En azından One Piece'te hikaye uzatılsa da filler saçmalığına girmediler hiç aylarca yıllarca şükrediyorum. Hayır yani çok mu önemli yetiştirmeleri anime bitsin ara olsun ne kadar sonra çıkacaksa yeni serisi işte o zaman 1 yıl ara versinler ama insanları böyle salak yerine koyar gibi yapmasınlar böyle daha çok soğutuyorlar animeden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bırakalım o zaman Naruto'yu anime bitince topluca kaldığım yerden izlerim olur biter. Naruto bitti benim için koca bir yıl filler doldurmakla en büyük hatayı yaptılar umarım yayından kalkar fillerler sırasında nasıl olsa manga çizimi kalitesinin yanından geçemiyor ekibi dediğiniz gibi. 1 yıl filler ha kim izler. Başka anime kalmadı sanki. En azından One Piece'te hikaye uzatılsa da filler saçmalığına girmediler hiç aylarca yıllarca şükrediyorum. Hayır yani çok mu önemli yetiştirmeleri anime bitsin ara olsun ne kadar sonra çıkacaksa yeni serisi işte o zaman 1 yıl ara versinler ama insanları böyle salak yerine koyar gibi yapmasınlar böyle daha çok soğutuyorlar animeden.

çoğu kişiden bunu duydum ne açıdan anlatırmısın  pek okumadım bi 10 sayı falan ama çizim pek belli etmiyo gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.