Jump to content

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015

FuneraireS

Önerilen İletiler

Bilmiyorum ben zaten mangasını okumadım uzun uzun. Bazen baktım ilerde ne olaylar olacak diye. Ben beğendim şahsen animasyon şimdi gittikçe düzelse de, manganın seviyesine yaklaşırsa tam olur. Ben manga okurken müzik açıyorum arkadan öyle daha güzel oluyor. Bleach'i öyle okumuştum çok güzel gelmişti mesela. Tabi Bleach'in müzikleriyle. :D Shounenleri okumuyorum zaten ama iyiki Naruto'yu bitirmişim.

Naruto'nun şu filleri umarım 3 aydan fazla sürmez. 3 ay sabredebilirim sanırım. 

3 ay :o  peygamber sabrı lazım ona.bence adamlar 10 bölüme bitirir bu opening bitene kadar.sonra yeni op. gelir o da bitene kadar anca zaten manganın kalan bölümleri 20-25 bölüm alır çok uzatmazsa.içimi daralttı birden siteye girip de yeni eklenenlerde naruto shippuuden final yazacak olması :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015 Programı   2002’de başlayan 220 bölümlük Naruto anime serisinin ardından 2007’de başlayan Naruto Shippuuden 400. bölüme geldi. Yönetmen Hayato Date’nin s

Daha asıl savaş şimdi başladı Madara ile kapışacaklar tam anlamıyla dedik sonra fiiler girdi ben konuyu unuttum en son Sasuke Shruken fırlatıyordu Kaga Bunshin yapmıştı Naruto Shurkene dönüşmüştü en s

Normal bölümler gelene kadar Naruto serisini izlememe kararı aldım :(

• 2 hafta sonra...

3 ay :o  peygamber sabrı lazım ona.bence adamlar 10 bölüme bitirir bu opening bitene kadar.sonra yeni op. gelir o da bitene kadar anca zaten manganın kalan bölümleri 20-25 bölüm alır çok uzatmazsa.içimi daralttı birden siteye girip de yeni eklenenlerde naruto shippuuden final yazacak olması :depressed1-onion-head-emoticon:

Görürsün bak kaktırcaklar 15 bölüm filler en az. Umarım dediğin gibi çıkar. Çünkü 1 veya 2 yıl filler sürer diyenlerde var tahmini.

Baya bölüm var aslında hesapladım ben 45 civarı bölüm var o da 1 yıl gider kesinlikle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.