Jump to content

Mevsimsel Fotoğraf Paylaşım Köşesi

Songena

Önerilen İletiler

İzmire kar yağıyor ama oturduğum yerde kar yok :( yani yardımcı olamayacağım :ph34r:

Yazik lan. :( Kendimden cok sana uzuldum. :D ( Kar gormeyenleri cok ezdim. Allah cezami vetecek, kisin ortasinda karsiz sehre dusecem sonra. :D )

Mevsimsel fotoğraf paylaşım köşesi

başlık önerim

Tesekkurler. :lol: Boylece " Kışın tursusunu kuracam. Mart' ta gelin. " notunu ekleyebilirim. ;(

Zalımsın yazından sonra :p

Nayıır ben zalıım değilem ama çektiğim heç futuyraf yok ' demek için geldim #-# :D hem kız Şubata girdik kış bitecek yakında daha var ama #-# konu iyi düşünme ~.~ internetten bulup atsam ? olar mı maksat kar fotosu .s

Not olaraktan: Hem Songena daha dur sabır yeni açmışsın yav moralini bozma hemen cınım *-* :p :D turşu kuruyorsak bende isterim.s

Sevdigin kar fotosu varsa neden olmasin? :wub: Ama sirf bana acidigin icin diyorsan ugrastirmiyim seni. :D

Konularin akibeti acildigi andan itibaren belli olur genelde.(Tecrube konustu. B) ) Umudu kaybetmemek iyidir gerci. :D

Acilen bir başlık gerek :) Gerçi şu anki de ilgi çekmiyor değil.

İlgi ceken hali buysa, ilgi cekmeyen halini hic dusunemiyorum su an. :D

kar görürsem eklerim güzel bir manzara da olsa onuda eklerim takipteyim..

Cok tesekkurler. :D Sana da diyim. Konunun haline acidigin icin diyorsan zahmet cektirmek istemem. :wacko:

Edit: İlk iletiyi duzenledim. ve o zaman eglendim. Cidden mazosist oldugumdan supheleniyorum su an. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yazının Sonunda olması gereken Edit 2: Kışın turşusunu kuracağım. :lol: Mart' ta ilkbahar fotografı paylasmak için lütfen uğrayın. Yukarıdaki editi acımı azaltmak için yazdım. Saçmalayışımı dikkate a

Mevsimsel fotoğraf paylaşım köşesi   başlık önerim

Bu da benden olsun o zaman. ^_^   http://i.hizliresim.com/zm32vg.jpg Maalesef annemin eve çağırmasıyla yarım kaldı. O kadar uğraşmıştım...  :( (Evet o kadar uğraşmanın sonucunda ortaya çıkan bu yarı

Bu da benden olsun o zaman. ^_^  

http://i.hizliresim.com/zm32vg.jpg

Maalesef annemin eve çağırmasıyla yarım kaldı. O kadar uğraşmıştım...  :( (Evet o kadar uğraşmanın sonucunda ortaya çıkan bu yarım kalmış kardan adam...) Suratsız felan kalmasın dedim bununla yetiniyorum bende.  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.