Jump to content

Kardan Neler Yaptınız?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Yine konu dışı, yine ben. Gençler malum yurdun dört bir yanına kar yağmakta. Normal bir insan için bu bir eziyet olabilir ama bizim için bir eğlence kaynağı. Kardan neler yaptınız bakalım?

Bu benden

1526216_10205929314135966_33207272016663

Fotoğrafta belli olmuyor ama kuyruğu 1 metre daha ilerliyor ve havaya yükseliyor. Şu halinden daha ihtişamlıdır. Kendisi dişi bir kar ejderidir. Erkek ejderlere duyrulur

Ps: 4 saat sürdü ve ayak parmaklarım hala isyan ediyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yine konu dışı, yine ben. Gençler malum yurdun dört bir yanına kar yağmakta. Normal bir insan için bu bir eziyet olabilir ama bizim için bir eğlence kaynağı. Kardan neler yaptınız bakalım?   Bu bend

Oynamaya başlayınca soğuğu unutuyorsun zaten ya :) Bu arada benim kaldığım apartman kız erkek karışık. Karşımızda, yanımızda ve çaprazımızda da sadece kız yurtları var, her yer kız  B) Akşama kadar be

Kardan gebe yaptım :D böyle papatya gibi kafası vardı fotosunu üşendiğimden atmayacağım :D   Bir de şey denemek istiyorum.. New amstron..  :P  :P  :P  :P  :P  

Kar görmedim ki bir şey yapayım  :hell-yes-onion-head-emoticon:  istambula yağıyor izmir soğunu çekiyor (izmire yağıyor benim oturduğum sentte tutmuyor  :ph34r:  )

Üzüldüm ha, gerçi biz de sonbaharda donarken siz orada denize giriyorsunuz  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normalde kar falan oynamam ama bu sene bu kadar kar yağdı, yağan boşa gitmesin diye dışarı çıktım ve kardan adam(?) yaptım.

(Tamamen hayal kırıklığıydı, resmini bile çekmeye tenezzül etmedim :D )

Ama şimdi böyle bi şey görünce kendi yaptığım şeyden utandım. Yani bi metre falan bişey yaptım, onu yaparken bile enerjim tükendi, 4 saat zaten dışarıda duramam :D

Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Helal olsun ne diyeyim,  kıskanmadım da değil :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normalde kar falan oynamam ama bu sene bu kadar kar yağdı, yağan boşa gitmesin diye dışarı çıktım ve kardan adam(?) yaptım.

(Tamamen hayal kırıklığıydı, resmini bile çekmeye tenezzül etmedim :D )

Ama şimdi böyle bi şey görünce kendi yaptığım şeyden utandım. Yani bi metre falan bişey yaptım, onu yaparken bile enerjim tükendi, 4 saat zaten dışarıda duramam :D

Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Helal olsun ne diyeyim,  kıskanmadım da değil :D 

Oynamaya başlayınca soğuğu unutuyorsun zaten ya :) Bu arada benim kaldığım apartman kız erkek karışık. Karşımızda, yanımızda ve çaprazımızda da sadece kız yurtları var, her yer kız  B) Akşama kadar belki 50 kız fotoğraf çekindi ejderimle. Bayağı yaptığım şeyi kıskanıyorum şu an. Gidip tekme atacağım. Üzerine atlayıp yıkacağım!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oynamaya başlayınca soğuğu unutuyorsun zaten ya :) Bu arada benim kaldığım apartman kız erkek karışık. Karşımızda, yanımızda ve çaprazımızda da sadece kız yurtları var, her yer kız  B) Akşama kadar belki 50 kız fotoğraf çekindi ejderimle. Bayağı yaptığım şeyi kıskanıyorum şu an. Gidip tekme atacağım. Üzerine atlayıp yıkacağım!

Ahahaha ben olsam yanında durur, bakın ben yaptım diye gelen geçene söylenirdim. Hele kızlar bu tür şeylerden hoşlanıyorsa fırsatı da kaçırmamak lazım.  -_- 

Şu an çok heveslendim, üstüne bir de böyle dedin, dışarı çıkıp bir tane de ben yapmayı denesem mi acaba :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.