Jump to content

Kardan Neler Yaptınız?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yine konu dışı, yine ben. Gençler malum yurdun dört bir yanına kar yağmakta. Normal bir insan için bu bir eziyet olabilir ama bizim için bir eğlence kaynağı. Kardan neler yaptınız bakalım?   Bu bend

Oynamaya başlayınca soğuğu unutuyorsun zaten ya :) Bu arada benim kaldığım apartman kız erkek karışık. Karşımızda, yanımızda ve çaprazımızda da sadece kız yurtları var, her yer kız  B) Akşama kadar be

Kardan gebe yaptım :D böyle papatya gibi kafası vardı fotosunu üşendiğimden atmayacağım :D   Bir de şey denemek istiyorum.. New amstron..  :P  :P  :P  :P  :P  

Hangi kar?

Kar basit ya, bir iki güne yağar  ^_^

Ahahaha ben olsam yanında durur, bakın ben yaptım diye gelen geçene söylenirdim. Hele kızlar bu tür şeylerden hoşlanıyorsa fırsatı da kaçırmamak lazım.  -_- 

Şu an çok heveslendim, üstüne bir de böyle dedin, dışarı çıkıp bir tane de ben yapmayı denesem mi acaba :D  

Yok ben ilgilenmiyorum onlarla -_-

Kar topu bile yapamayan biri olarak bu ne şimdi  <_< Nispet mi yapıyorsun <_< Madem böyle yeteneklerin var git sanat oku, mühendislik senin neyine :P  

Zeynep abla önemli olan özveri. Mahalleden iki tane işsiz çocuk yakala. Sen söyle onlar yapsınlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Zeynep abla önemli olan özveri. Mahalleden iki tane işsiz çocuk yakala. Sen söyle onlar yapsınlar :D

O zaman zevki kalmaz hem zamane veletleri beleşe bir şey yapmıyorlar  <_< Çok soğuk şeylere uzun süre dokunamama gibi bir huyum var o yüzden ellerime kat kat eldiven giyip kar topu yapmaya kalkınca ortaya abuk bir şey çıkıyor  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Memlekette diz boyuna yakındı ama çok fırtına vardı aynı çöldeki kum fırtınası gibi. Bir kere dışarı çıktın mı yüzün, ensen, kolların.. artık nerede boşluk varsa o derece :D Biraz da üşümek istemediğimden genellikle seyrettim diyeyim :)

Edit: Aslında bir tabağa doldurup üstüne pekmez döküp yiyeceksin bak süper olur :rolleyes: neden aklıma gelmedi ki :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardan gebe yaptım :D böyle papatya gibi kafası vardı fotosunu üşendiğimden atmayacağım :D

Bir de şey denemek istiyorum.. New amstron..  :P  :P  :P  :P  :P

japanese-weird-shit-nsfw-good-wrong-1359

Bunun çok daha gerçekçisini fakültenin bahçesine 2 metre olarak yapmıştım. Bu kötü anımı neden paylaştım bilmiyorum. Admin başlattı. Admine ban lütfen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.