Jump to content

Kardan Neler Yaptınız?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yine konu dışı, yine ben. Gençler malum yurdun dört bir yanına kar yağmakta. Normal bir insan için bu bir eziyet olabilir ama bizim için bir eğlence kaynağı. Kardan neler yaptınız bakalım?   Bu bend

Oynamaya başlayınca soğuğu unutuyorsun zaten ya :) Bu arada benim kaldığım apartman kız erkek karışık. Karşımızda, yanımızda ve çaprazımızda da sadece kız yurtları var, her yer kız  B) Akşama kadar be

Kardan gebe yaptım :D böyle papatya gibi kafası vardı fotosunu üşendiğimden atmayacağım :D   Bir de şey denemek istiyorum.. New amstron..  :P  :P  :P  :P  :P  

Top yaptım birkaç tane ama top bile denemez. Üşendiğimden kartopu savaşında elime aldığım parçaları bile olduğu gibi attım. Aslında top şeklinde atmak mantıksız, top şekline dönüştürünce bir kısmı yere düşüyor zaten ne gerek var sessizce git yanına at

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bursaya 5. kez kar yağıyo ben sadece bir defa karla oynadım oda geçen sefer geçen haftaydı inşallah yarında bişeyler yapabilirim kara dokunamadan kış biterse bütün yazım pişmanlıkla karı ve kışı özlüyerek geçer :(

Sonunda Bursa'dan biri çıktı :D Bugün üşenmezsem gidip biraz foto çekecem, belki biraz bir şeyler yapmaya da çalışırım :) Gerçi geçen haftalarda buraya ilk kez yağınca bir kardan adam denemesi yapmıştım ama kardan adam demeye bin şahit isterdi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda Bursa'dan biri çıktı :D Bugün üşenmezsem gidip biraz foto çekecem, belki biraz bir şeyler yapmaya da çalışırım :) Gerçi geçen haftalarda buraya ilk kez yağınca bir kardan adam denemesi yapmıştım ama kardan adam demeye bin şahit isterdi :P

ehehe bende dün kardan adam yapmaya çalıştım ilk seferde yıkıldı ikinci seferdede zeytinleri takmaya çalışırken başı yıkıldı başını takmaya çalışırken gövdesi ukıldı bende buraktım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.