Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• 6 ay sonra...
  • Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

animenin adını bulamıyorum TASUKETEE

bi ara bi anime izlediydim bi çocuk vardı güçleri vardı ama bilmiyordu bi kız bunun güçlerini fark etmişti ve çocuğun güçlerini bilmediğine inanmıyodu bunu takip etmeye falan başlamıştı falan öyle bir anime bilen var mı çıldırıcam bir türlü bulamadım animeyi skdgjhskj   (charlotte değil sdtgjshkj)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
On 08.08.2016 at 00:06, savas27 yazdı:

bilen varsa söylesin kafayı yedim animez de gece 5-6 sene önce şimdi bulamıyorum çok az şey hatırlıyorum eski bir dönemdi liseye gidiyorlar sınıflar arası dövüş turnuvası yapıyorlardı  sarı saçlı erkek karakter vardı kız vardı ona aşıkdı herhalde ama kızıl saçlı abisi  kızın aynı okulda ve abisi içinde karanlık bir güç vardı sinirlendi mi gözlerri kırmız<ı oluyordu sarı olan kızılı saçlıyı öldürüyordu birazda açık sahnelerde vardı hatırladığım bu kadar 

Dance With Devils olabilir mi ?  :confused-milk-bottle-emoticon:

Gerçi bu yeni biraz  ama olsun bir umut .s.s.

karakterler ↓

Spoiler

dance with devils ile ilgili görsel sonucu

2.kızıl saçlı abisi diğer sarışın da o...bu da kız

dance with devils ile ilgili görsel sonucu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kayıp Anime

Arkadaşlar 4 yıl kadar önce bir anime izlemiştim. Hikayesi çölde geçiyor. Başrolde kısa boylu erkek çocuk, kafasında hasır üçgen bir şapkası vardı. Bütün kızlara asılıyordu. Savaşırken de ilginç aletler kullanıyordu. Bu tarz anime hatırlayanlar isimlerini yazabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Bir saat önce, goksel1 yazdı:

Kayıp Anime

Arkadaşlar 4 yıl kadar önce bir anime izlemiştim. Hikayesi çölde geçiyor. Başrolde kısa boylu erkek çocuk, kafasında hasır üçgen bir şapkası vardı. Bütün kızlara asılıyordu. Savaşırken de ilginç aletler kullanıyordu. Bu tarz anime hatırlayanlar isimlerini yazabilir mi?

Bence Magi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Magi değil ya :D . bunun 6-7 bölümü vardı. Baya eğlenceli bir anime. Hatta bir bölümde terk edilmiş bir şehre gidiyorlar. Yaşlı bir amca vardı. Orası büyülü filan diyordu bunlara sürekli. Bu başkahraman şehre gitti. rakibi kumların içinde saklanarak saldırıyor. O yüzden büyülü diyorlarmış. Hatta o bölümde baya zorlandı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.