Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

2 arkadaş var bunlar okulun ilk gününde yeni gelen öğrenciler için hoşgeldin şakası yapmak istiolar ve okulun girişine bi tane yuvarlak bişey asiolar alttan ipi çekince çeken kişinin kafasına düşio bunu yapıp beklerken kimse çekmio derken bi kız gelip çekiodu bi türlü adını hatırlayamadım animenin yardım edin pls

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Yine buraya geldim hadi bakalım:admire-onion-head-emoticon:

Bu seferki benim değil annemin merak ettiği bir anime. Bayağı önceden izlemiş ama hatırladıkları şunlar:

Ana karakterimiz kısa bir kız. Büyük ihtimalle de bir çocuk ama tam emin değil. Bu kızın kemiklere karşı büyük bir ilgisi var. Kemiklere bakarak birçok olay çözebiliyor. Hatta o yaşta kemiklerle ilgili bu kadar bilgi sahibi olması absürt gelmiş anneme

Hikaye modern Japonya'da geçmiyor. Eski bir atmosferi varmış. Umarım yardımcı olabilirsiniz^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Yine buraya geldim hadi bakalım:admire-onion-head-emoticon:

Bu seferki benim değil annemin merak ettiği bir anime. Bayağı önceden izlemiş ama hatırladıkları şunlar:

Ana karakterimiz kısa bir kız. Büyük ihtimalle de bir çocuk ama tam emin değil. Bu kızın kemiklere karşı büyük bir ilgisi var. Kemiklere bakarak birçok olay çözebiliyor. Hatta o yaşta kemiklerle ilgili bu kadar bilgi sahibi olması absürt gelmiş anneme

Hikaye modern Japonya'da geçmiyor. Eski bir atmosferi varmış. Umarım yardımcı olabilirsiniz^^

https://www.turkanime.net/anime/gosick

Bu olabilir mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de söylemiştim ama daha eskiymiş sanırım. Ama yine de bir kesitini göstereyim. Belki yanlış hatırlıyordur

Gizem animelerinin çoğunda ana karakter erkek oluyor pek bir altarnatifi yok bir de modern çağda geçen bir anime değil zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uyghur999, 30.05.2020 - 22:02 tarihinde yazdı:

2 arkadaş var bunlar okulun ilk gününde yeni gelen öğrenciler için hoşgeldin şakası yapmak istiolar ve okulun girişine bi tane yuvarlak bişey asiolar alttan ipi çekince çeken kişinin kafasına düşio bunu yapıp beklerken kimse çekmio derken bi kız gelip çekiodu bi türlü adını hatırlayamadım animenin yardım edin pls

Bu konuyu daha önce açmamışmıydın. Yani sen olmasan bile aynısı açılmıştı ve orada da cevaplamıştım. Neyse artık bahsettiğin anime Clannad bahsettiğin olayda 2. seridi olan Clannad After Story'de geçiyor

Tamam iki yere aynı anda yazmışsın tarihlere dikkat etmemiştim :D 

Düzenlenme: pegasusejder tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu konuyu daha önce açmamışmıydın. Yani sen olmasan bile aynısı açılmıştı ve orada da cevaplamıştım. Neyse artık bahsettiğin anime Clannad bahsettiğin olayda 2. seridi olan Clannad After Story'de geçiyor

Tamam iki yere aynı anda yazmışsın tarihlere dikkat etmemiştim :D 

Baskan ben de o yuzden cevaplamadim zaten yoksa biliyorsun affetmem sjsjsjsjs

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çocukken TRT Çocuk'ta izlediğim bir anime vardı anime de oyuncakların içine ruh veya başka bir boyuttan gelmiş canlılar girmişti(tam emin değilim)finalde iyi,kötü fark etmeksizin ruhları(artık herneyse)kendi boyutlarına göndermeyi sağlayan bir trenle(lunapark treni gibi bir şeydi galiba)göndermişlerdi tren oyuncakların içinden ruhları alıp göndermişti,ana karakter çocuğun arkadaşı olan oyuncak gittikten sonra içim burkulmuştu,animeyi bilen varsa yazarsa çok memnun olurum yıllardır arayıp duruyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim hatırlamaya çalıştığım iki tane şey var biri anime diğeri çizgi film

1. olarak güçsüz bir çocukla beraber kapsülümsü bir şey de olan çocuk dışarda canavarlar var ve ekipsel bir şeyler ne yazıkki bu kadar hatırlıyorum belki buna benzer bir anime izleyen insan vardır.

2.si de bir kız rahibesel biri var yetimhane mi yurt mu ne öyle bir şeyde kalıyor kız yurdu küçükler hatta bu kızın başına elmas çalma üzerinden suç atılıyor fransız yapımı olduğunu varsayıyorum. Ve paten kaydığını hatırlıyorum bilen en ufak fikri olan vardır umarım şimdiden teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.