Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

MuzluYulafEzmesi, 24.08.2020 - 05:59 tarihinde yazdı:

Bir anime vardı , 2015 yılında izlemiştim sanırım . Ana karakter ( Öğrenci ) çok ucuza  yaşayacak bir yer buluyor , sonra öğreniyoruz ki odada konaklayan bir hayalet ( Kadın ) varmış  .   Daha sonra büyücü gibi giyinen ( Asa taşıyordu yanında hatırladığım kadarıyla  ) bir kız  da katılıyor animeye  . Birkaç kız daha katılıyor  sonrasında ama  hatırlamıyorum gerçekten , bilen  var mı  bu animeyi ? 

Muhtemelen

Rokujouma No Shinryakusha!?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Bir arkadaşım şöyle bir anime film izlemiş adını hatırlamıyor ve bulmaya çalışıyor.  Film olduğundan emin

"Yoksul çocukların olduğu bir animeydi. Ancak filmin ana karakteri bir kızdı. Otobüse binip bir yerlere gidiyorlar ve yaz tatilinde sanırım bir araya geliyorlardı. Köy gibi bir yere gidiyorlardı, bu köyde arkadaş gruplarından birinin ailesi yaşıyor. Bu aile çocuklara işkence uygulamak istiyordu ya da büyü, çocuklardan birinin kalbini çıkarmaya çalışıyorlardı. Bunu gören çocuklar kaçmaya çalışıyorlardı. Hasır bir evdi sanırım. Şamanizm esintisi vardı o sahnelerde. Bir de aklımda ailenin kötü olduğunu öğrenmeden önce çocuklara verilen yemeğin ya da etin çiğ/bozuk olduğu kalmış. Bir ara filmde bir okul sahnesi vardı, öğretmenlerden biri sanırım taciz ediyor ya da çocuklardan birini dövüyordu."

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
tutturuuu, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar bir anime var sadece bir kesitini biliyorum

Şimdi bir kadın var bir manken üzerindeki kıyafeti beğenir.Bunu dile getirir. Manken başını hareket ettirir. Der ki : O zaman niye kıyafet değiştirme odasına girmiyorsun.

Tabi manken konuşurken kadına bişi yapıyor kadının gözleri beyaz oluyor göz bebeği kayboluyor

Bu bana sağlam gizem animesi olan "Gosick" teki gizemlerden biri gibi geldi çünkü bir bölümünde buna benzer bir vaka yaşandığını hatırlıyorum. Eğer sadece bu kesitini biliyorsan muhtemelen bu dediğim animenin ileri ki bölümlerinden bir sahnedir. 

Spoiler

Değilse bile izlemeni tavsiye ederim kendi türünde gayet iyi bir animedir kendileri  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gençler anime değil ama çok çok eskiden izlediğim bir film vardı, sanırsam 2012 den önce yapılmış bir yapımdı. Birkaç kişi vardı freerun yapıyorlardı, sanırsam girilmemesi gereken bir binaya giriyolardı ve arkadaşlarından biri düşüp orda ölüyodu, sonra bişeyler oluyodu. Daha sonra ise ana karakterin elinde kuru kafalı bir yüzük vardı ve ana karakter bir yere gidiyodu (sanırsam ada), orada kuru kafa şeklinde topraktan bir mağra vardı ve orada eğitim görüyodu.

Çocukluğumdan beri hep merak ettim filmi, adı neydi acaba diye :confused-onion-head-emoticon:

fazla güzel bir film değildi ama merak işte :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.