Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Flash and Dash mi? Eğer değilse bunun dışında aklıma gelen bir şey daha var, o da ATV'de yayınlanmıştı galiba, onu araştıracağım.

A evet buydu sanırım çizgi film kategorisine giriyor ama küçüklüğümde vazgeçilmezimdi şimdi yeniden izlemek istiyorum :D Tüm bölümlerini bulabileceğim bir site biliyormusun acaba?

Bu arada yardımcı olduğun için çok teşekkür ediyorum sana :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

A evet buydu sanırım çizgi film kategorisine giriyor ama küçüklüğümde vazgeçilmezimdi şimdi yeniden izlemek istiyorum :D Tüm bölümlerini bulabileceğim bir site biliyormusun acaba?

Bu arada yardımcı olduğun için çok teşekkür ediyorum sana :)

Bütün çizgi filmi yayınlayan net bir site yok maalesef.Çeşitli çizgi film sitelerinde izleyebilirsin, yada Youtube'a ''Flash and Dash bölüm'' yazarsan, 26.bölüme kadar videolar var.

Yakın zamana kadar minika go'da yayınlanıyordu.Orayı da takip et, belki gene başlarlar.

Yanlız bu çizgi film çok mu eski? Emin değilim.Umarım aradığın budur.Değilse de aklıma bir şey daha geliyor büyük olasılıkla odur.Sen bir izle, değilse gene buraya yazarsın, onu ararım. (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün çizgi filmi yayınlayan net bir site yok maalesef.Çeşitli çizgi film sitelerinde izleyebilirsin, yada Youtube'a ''Flash and Dash bölüm'' yazarsan, 26.bölüme kadar videolar var.

Yakın zamana kadar minika go'da yayınlanıyordu.Orayı da takip et, belki gene başlarlar.

Yanlız bu çizgi film çok mu eski? Emin değilim.Umarım aradığın budur.Değilse de aklıma bir şey daha geliyor büyük olasılıkla odur.Sen bir izle, değilse gene buraya yazarsın, onu ararım. (:

Tamamdır 1-2 bölümünü izleyeyim bu gibi geliyor ama terkar bakayım. Eğer değilse tekrar yazarım. Yine çok teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Selamlar uzun süre önce 2 veya 3 bölüm izlediğim bir animenin ismini arıyorum  yardımcı olursanız sevinirim.

Hatırladığım kadarıyla konusu:  Sadece bayanlardan oluşan bir adaya düşen genç erkek karakterin etrafında gelişen komik olaylardı. Yanılmıyorsam adadan kurtulmak için türlü çarelere başvuruyordu .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.