Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh)

Eski çizgi filmler, Ayrıca buraya da bak > http://eskicizgifilmlerim.blogspot.com.tr/

Evet, işe yarayacağı umuduyla bu konuyu açtım...

Önceleri izlediğiniz, şimdi aklınıza gelen, fakat adını unuttuğunuz Animeler mi var? Bu başlığa yazabilirsiniz.Hem ben, hem diğer arkadaşlar elimizden geldiği kadar yardım ederiz.

-Eğer diğer arkadaşlar uygun görürse, bulamadığınız çizgi filmleri de yazabilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

• Forum Admin

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi gibi fazlaca soran olduğu için gayet yerinde olmuş -_-

edit : resimi spoiler içine alsan daha mı güzel olur  :mellow: yada üste veya altta yazıyı geri planda gösteriyor  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi gibi fazlaca soran olduğu için gayet yerinde olmuş -_-

edit : resimi spoiler içine alsan daha mı güzel olur  :mellow: yada üste veya altta yazıyı geri planda gösteriyor  :ph34r:

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel konu olmuş aslında.Teşekkürler cidden...Forumda harbiden böyle bir konu niye yoksa :ph34r:

Forumda imzada yada resimde görüpde çıkaramadığımız yada izlemediğimiz anime çok oluyor.Animenin resmini yada konusunu söyleyip, izlemiş olan diğer arkadaşlar yardımlarını eksik etmesinler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman ilk soru benden gelsin şu spoiler resmindeki kenpachi nin sağ üst çaprazındaki 2 kişi hangi animede veya animelerde bulunuyor,Sol üst köşedeki altın kaplı zırh giyen eleman ve  tam ortanın en altında bulunan L İle Minato arasındaki amca kim??

Valla o zırhlıyı bende bilmiyorum ama, o amca FT (Fairy Tail) animesinden fairy tail loncasının bilmeme kaçıncı ustası Makarov olması lazım.

Kısacası Fairy Tail animesi 0_0

onun dışında kenpachinin sağ üst çaprazındakinden kastın narutonun yanındaki beyaz saçlı olansa oda SOUL EATER animesinden bir karakter

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla o zırhlıyı bende bilmiyorum ama, o amca FT (Fairy Tail) animesinden fairy tail loncasının bilmeme kaçıncı ustası Makarov olması lazım.

Kısacası Fairy Tail animesi 0_0

Yok o makarov değil bence hiç elinde sopalı sahnesini hatırlamıyorum ve bu resimdeki adam çok zayıf makarov a göre :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.