Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır kafama takılan ve ismini bulamadığım bir animeyi sormak istiyorum sizlere yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tam yılını hatırlamasam da 99-2002 civarlarında bir dönemde şuanda var olmayan bir kanalda yayınlanıyordu top kanallardan birinde değildi.Konusu içinse mistik bir gezegende geçtiğini hatırlıyorum.Şovalye tarzında kılıçlara sahiplerdi diye hatırlıyorum.Kafamdaki en belirgin sahne ise düşmanlarmıydı dostlarmıydı hatırlamıyorum ama siyah bir erkek şovalye vardı güç kalkanı kurabiliyordu etrafında, başkasının kontrolünde veya birşey olmuş olan kadının kendini bıçaklamasına ve yaralamasına izin veriyordu.Hatırlayabildiğim kısım bu kısacası mistik evren,bilim kurgu,kılıçlar vardı büyüde mevcuttu haliyle ve erkeğin siyah tonlarda bi giyimi ve bölgesel güç kalkanı gibi özellikleri vardı.

Okuyup yardımcı olanlara veya olmaya çalışacaklara şimdiden çok teşekkür ediyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

YIllar önce izlediğim bi anime yada çizgi film mi desem bilmiyorum. Şişman bi adam küçük bi kız ve ihtiyar dedesi vardı. Bazı güç taşları vardı 12 tane galiba, Taşı elinde tutana güç veriyodu mesela tavşan hız, ayı güç, bi tane görünmezlik olan için vardı. Büyük ihtimalle japon yapımı ama hiç biyerde bulamadım. İsmini bilen yada izleyip de hatırlayan varsa yardım edebilir mi acaba?

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Merhabalar,

YIllar önce izlediğim bi anime yada çizgi film mi desem bilmiyorum. Şişman bi adam küçük bi kız ve ihtiyar dedesi vardı. Bazı güç taşları vardı 12 tane galiba, Taşı elinde tutana güç veriyodu mesela tavşan hız, ayı güç, bi tane görünmezlik olan için vardı. Büyük ihtimalle japon yapımı ama hiç biyerde bulamadım. İsmini bilen yada izleyip de hatırlayan varsa yardım edebilir mi acaba?

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

Kardeşim senin dediğine çok benzer bir çizgifilm biliyorum. Adı Jackıe Chan Adventures. Amerikan yapımı ve onda da şişman bir adam var ama başroldeki Jackıe Chan.Anlattıklarını okuyunca aklıma ilk bu çizgifilm geldi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaşlar 1995 - 2000 yılları arasında bir anime vardı, hatta o zamanlarda kanal d de yayınlanan bir anime işte. Bir grup arkadaş bir gemide denizin ortasındayken birden bire geçmiş bir zamana, farklı bir boyuta geçiş yapıyor, dinozorlar çağı gibi bir şey. Başlangıçta bir dinozorun saldırısı sonucu kocaman bir kırmızı araçla kaçıyorlar serüven böyle başlıyor işte. Sonraları o dönemde yaşayan insanlarla arkadaş oluyorlar falan, içerisinde beyne benzer enerji kapsülleri kullanılıyordu hatta, bunlarla gezegene çarpacak olan bir meteor gibi bir şeyi de yok etmişlerdi, hatta. Sonunda meteoru yok ettikten sonra bahsettiğim o kırmızı aracı yeşil renkli dinozor benzeri bir araba olmuştu, meteoru yok ettikten sonra o kapsüllerden birisini kullanarak gelmiş oldukları zamana geri döndüler, nihayetinde denizde aracı yürütecek enerji olmadığı için yelken takarak hareket ettirerek bittiğini hatırlıyorum. 

İzlediğim en güzel bir kaç anime den bir tanesiydi, birçok ayrıntısını hatırlayabiliyorum ama ismini hatırlayamıyorum. Acaba bilen birisi var ise yardımcı olabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.