Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Loups=Garous Ama alt yazı yanlış.

Orjinali

nm88mexc.jpg

Valla helal olsun sana.Ben bu adamın bayaa zamandır bu animeyi aradığını hatırlıyorum.Bazen benimde aramışlığım oldu adamın işi görürsün diye ama bulamamıştım.Neyse biri daha sevdiğine kavuştu.Keşke benim elimde de aradığım animenin resmi olsaydı.Ama sadece hatırımda kalan sahnenelerden başka bişey yok elim de :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Devlet Tarafından Zorla Evlendirilen Bir Erkek Liseye Gidiyordu Sanırım 1 Kız Kardeşiyle  Yaşıyordu. Rizelmine Animesine Benziyor Fakat Farklı Devlet Tarafından Test Gibi Bir Şey Olması Lazımdı Fakat Hatırlayamadım. Yardımcı Olanlara Şimdiden Teşekkürler...

Evlenmek yerine, aynı evde yaşayacak kadar bir yakınlaşmayı göz önüne alırsak şu anda izlediğim animeye çok benziyor. Gerçi ileri bölümlerde evlenme ihtimali de var :D

Goshuushou-sama Ninomiya-kun

Eğer başka şeyler hatırlarsan, yardımcı olmak isteriz ;)

Valla helal olsun sana.Ben bu adamın bayaa zamandır bu animeyi aradığını hatırlıyorum.Bazen benimde aramışlığım oldu adamın işi görürsün diye ama bulamamıştım.Neyse biri daha sevdiğine kavuştu.Keşke benim elimde de aradığım animenin resmi olsaydı.Ama sadece hatırımda kalan sahnenelerden başka bişey yok elim de :(

Sana bir iyi bir de kötü haberim var :D İyi haber sanırım animenin ( Animasyon desek daha doğru olur ) ismi;

"Starchaser The Legend of Orin" Fragmanı aşağıda

Kötü haber ise türkçesini bulamadım, ama youtube da yabancı dilde tamamı var ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evlenmek yerine, aynı evde yaşayacak kadar bir yakınlaşmayı göz önüne alırsak şu anda izlediğim animeye çok benziyor. Gerçi ileri bölümlerde evlenme ihtimali de var :D

Goshuushou-sama Ninomiya-kun

Eğer başka şeyler hatırlarsan, yardımcı olmak isteriz ;)

Sana bir iyi bir de kötü haberim var :D İyi haber sanırım animenin ( Animasyon desek daha doğru olur ) ismi;

"Starchaser The Legend of Orin" Fragmanı aşağıda

Kötü haber ise türkçesini bulamadım, ama youtube da yabancı dilde tamamı var ;)

Ula var ya sen adamın atomaltı parçacığısın.Kafayı yememek elde değil.Nasıl buldun bunu yani nasıl bir yol izledin merak ettim.Ben kafadan bi 6 yıldır arıyordum bunu.sen 2 günde buluverdin.Çok aşırı merak ettim nasıl bulduğunu.Tahminimce senin de bunu izlediğini varsayıyorum yani benden daha çok hatırında olan bilgi olmalıdır ki bu kadar kolay buldun doğrumuyum.Neyse unutmadan çok çok teşekkürlerimi bildiririm sana.Bahsettiğin kötü haber o kadar kötü haber değil filmi indirip altyazı gömüp izleyecem.Tekrar teşekkürler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Tilki Bir Kızın Okulda Bir Erkeğe Aşık Olması Konusu Böyle Bir Şey. Tilki Kız Dediysem İnsan Vücudu Kuyruğu Ve Kulakları Var Fakat Gizleyebiliyor Animede Başka Tilkilerde Vardı Sanırım Pek Hatırlamıyorum. Tek Hatırladığım Okul Bitişinde Bir Odada Tilki Kız Üstünü Değiştirirken Erkek Görüyor Yada Kız Erkeği Çağırıyor Güzel Bir Seriye Benzettim Ama Bulamadım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tilki Bir Kızın Okulda Bir Erkeğe Aşık Olması Konusu Böyle Bir Şey. Tilki Kız Dediysem İnsan Vücudu Kuyruğu Ve Kulakları Var Fakat Gizleyebiliyor Animede Başka Tilkilerde Vardı Sanırım Pek Hatırlamıyorum. Tek Hatırladığım Okul Bitişinde Bir Odada Tilki Kız Üstünü Değiştirirken Erkek Görüyor Yada Kız Erkeği Çağırıyor Güzel Bir Seriye Benzettim Ama Bulamadım...

http://www.turkanime.tv/anime/Final-Approach Devlet tarafından zorla evlendirilen çocuk animesi :P

EDİT: Üşenmiştim orjinal iletine bakmana ama biri önermiş zaten bu animeyi, hmm ama yaptığın ilk yoruma göre aradığın anime bu yani kaç tane anime bulabilirsin ki devlet tarafından zorla evlendirilen xD nerede görmüştün bunu? iki animenin mixi olmasın? tilki başka benim yazdığım anime başka?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.turkanime.tv/anime/Final-Approach Devlet tarafından zorla evlendirilen çocuk animesi :P

EDİT: Üşenmiştim orjinal iletine bakmana ama biri önermiş zaten bu animeyi, hmm ama yaptığın ilk yoruma göre aradığın anime bu yani kaç tane anime bulabilirsin ki devlet tarafından zorla evlendirilen xD nerede görmüştün bunu? iki animenin mixi olmasın? tilki başka benim yazdığım anime başka?

Şimdi Senin Önerdiğin Seri Eski Mesajın Onları Buldum Şuanda Lazım Olan Tilki Bir Kızın Okulda Bir Erkeğe Aşık Olması Konusu Böyle Bir Şey. Tilki Kız Dediysem İnsan Vücudu Kuyruğu Ve Kulakları Var Fakat Gizleyebiliyor Animede Başka Tilkilerde Vardı Sanırım Pek Hatırlamıyorum. Tek Hatırladığım Okul Bitişinde Bir Odada Tilki Kız Üstünü Değiştirirken Erkek Görüyor Yada Kız Erkeği Çağırıyor Güzel Bir Seriye Benzettim Ama Bulamadım Bu Seri :) ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bi kız vardı mobilim die resim atamıom böle yarım çorap giyiyodu çizgili yarı kırmızı yarı beyaz kafasında siyah kurdaliye vardı sarışındı altında mavi bi şort gibi bişi üstünde de bu okul formalarından vardı sahili bişiydi sanırım bi de yanın da robot vardı T-T

İşte o karakterin animesini bilen var mı ? T-T

Güzel anlatamadım ama ... Cry

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bi kız vardı mobilim die resim atamıom böle yarım çorap giyiyodu çizgili yarı kırmızı yarı beyaz kafasında siyah kurdaliye vardı sarışındı altında mavi bi şort gibi bişi üstünde de bu okul formalarından vardı sahili bişiydi sanırım bi de yanın da robot vardı T-T

İşte o karakterin animesini bilen var mı ? T-T

Güzel anlatamadım ama ... Cry

Biraz Daha Bilgi Verebilirsen Yardımcı Olabilirim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz Daha Bilgi Verebilirsen Yardımcı Olabilirim...

Valla gördüklerimdi bunlar mobil olmasam resmini atçam ama şimdi kafası bu nisekoi de kız gibiydi sarı platin saç o kurdaliyenin siyahı ... Arka plan sahilliydi genelde bu çizgili yarım çoraplardan vardı ... Bu okul formasın varya önü kurdaliye arkadı karali ondan vardı mavi de şort mu etek gibi bişi giyiyodu ama yanında robot vardı küçük böle kulaklı bişi baya bi resmini gördüm ama bulamadım T-Tpost-27359-0-91627300-1453073400_thumb.p resmi yükledi mi bilmiom köşeye koydum olmuşsa artık .s

Ekleme yapınca edit dioz heralde çok cahilim ama edit yazcam havalı duruo .s

Edit : Animeyi bulduk isteyen olursa ismi = Kantai Collection

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.