Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

bide şey vardı anime mi emin değilim ama ilk okuldayken hoca bi tane film izletmişti filme dair hatırladığım çok az şey var ama sanırım şöyleydi bi tane kıvırcık kafalı çocuk var bu bir gün ormanda kayboluyor sonra baya bi dolandıktan sonra bayılıyor ondan sonra uyanınca yanında değişik varlıklarla dolu rengarenk ağaçlarla dolu bi ormanda uyanıyor sonra bu en başta korkuyor gitmek istiyor fln bunu bırakmıyorlar ama zaman ilerledikçe hepsi arkadaş oluyor sonra buna gitme izni veriyorlar ailesinin fln yanına dönmek için sonra bu gidiyor bunun bi arkadaşımı herneyse işte nerde olduğunu fln soruyor bu salak buna her şeyi anlatıyor bu inanmıyor sonra bu bunu ormana götürüyor ve bunun arkadaşı bütün ormanı kesiyor filmin sonunu bilmiyorum buraya kadar fhglkfklf(PARMAKLARIM AĞRIDIĞĞĞ ne diye bu kadar uzun yazdıysam neyse arkadaşlar sonuç olarak filmin en belirgin özelliği rengarenk ağaçlar heheh o kadar çok zaman oldu ki belkide bir rüyaydı bilemiyorum ehehehe^^)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Selam 1 2 ay önce izledim ama çok unutkan olduğumdan unuttum izlemek istedim ana karakter bir balo gibi yerde uyanıyordu ailesinin malikanesinde zengin falan sanıyordu ama aslında fakir olduğunu öğreniyor daha sonra ailenin en küçük çocuğu olduğunu öğreniyor sanırım 10 kardeşi falan vardı işte büyüye merak sarıyordu bi elfden büyü öğreniyordu daha sonra ailesi bunu dışlıyomuydu emin değilim oda maceracı oluyordu abilerinin biriside aileyi üstlenicekti ama kardeşinin üstlenmesini falan istiyordu ordaki halk hatırladıklarım bu kadar yardımcı olurmusunuz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nin2ja, 6 saat önce tarihinde yazdı:

ehem ehem bi tane kız vardı maske takınca kedi oluyordu sonra sevdiği çocuğun kedisi mi ne oluyordu hatta çok eski değil 2020 de çıkmıştı sanırım emin değilim bulabilirseniz sevinirim ^^(çok açıklayıcı oldu biliyorum ^.^)

Fruits Baskets olabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.