Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

On 4/7/2021 at 10:48 PM, nin2ja said:

bide şey vardı anime mi emin değilim ama ilk okuldayken hoca bi tane film izletmişti filme dair hatırladığım çok az şey var ama sanırım şöyleydi bi tane kıvırcık kafalı çocuk var bu bir gün ormanda kayboluyor sonra baya bi dolandıktan sonra bayılıyor ondan sonra uyanınca yanında değişik varlıklarla dolu rengarenk ağaçlarla dolu bi ormanda uyanıyor sonra bu en başta korkuyor gitmek istiyor fln bunu bırakmıyorlar ama zaman ilerledikçe hepsi arkadaş oluyor sonra buna gitme izni veriyorlar ailesinin fln yanına dönmek için sonra bu gidiyor bunun bi arkadaşımı herneyse işte nerde olduğunu fln soruyor bu salak buna her şeyi anlatıyor bu inanmıyor sonra bu bunu ormana götürüyor ve bunun arkadaşı bütün ormanı kesiyor filmin sonunu bilmiyorum buraya kadar fhglkfklf(PARMAKLARIM AĞRIDIĞĞĞ ne diye bu kadar uzun yazdıysam neyse arkadaşlar sonuç olarak filmin en belirgin özelliği rengarenk ağaçlar heheh o kadar çok zaman oldu ki belkide bir rüyaydı bilemiyorum ehehehe^^)

hachi-nan tte,sore wa nai deshou! olabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selamlar, bi çocuk vardı trafik kazası geçiriyordu kız gelip kurtarıyordu. Sonrasında çocuk kazalı halde kalkıp gidip kıza çıkma teklifi ediyordu oda yaşarsan diye şart koşup kabul ediyordu. Birden çocuğun evine taşınıp evleniyorlardı hatırlayan var mıdır?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrKagan, 3 saat önce tarihinde yazdı:

selamlar, bi çocuk vardı trafik kazası geçiriyordu kız gelip kurtarıyordu. Sonrasında çocuk kazalı halde kalkıp gidip kıza çıkma teklifi ediyordu oda yaşarsan diye şart koşup kabul ediyordu. Birden çocuğun evine taşınıp evleniyorlardı hatırlayan var mıdır?

Tonikaku Kawaii, yüksek ihtimalle budur. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar ismini hatırlayamadığım bir anime vardı da müsaadenizle biraz konusunu anlatıyım

Bir Çocuk vardı bir gözü kırmızıydı o gözüyle ruhları görebiliyordu ,insanlarla arası pek iyi değildi , arada bir dedektif gelip çocuktan yardım istiyordu ,cinayet davalarını çözüyordu çocuk kurbanların ruhlarını görerek. Unutmadan birde ona aşık olan bir kız vardı oda yanında geziyordu hafif romantizm yani :3 Fazla bir detay hatırlamıyorum ama uyurken aklıma geldi eskiden izlemiştim ama ne ismini nede sonunu bir türlü hatırlamıyorum . Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

psychomoss, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

selamlar. bu yakınlarda bir(1-2 hafta vardır) yeni çıkan bir anime izledim. amma ismini unutdum. konusu:bir romantizm animesiydi. baş karakterler sokakta karşılaşdıktan  sonra adamın evine gidiyorlar. kız evden kaçmış başka adamların evinde kalıyor falan. 

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ismini hatırlayamadığım bir anime vardı da müsaadenizle biraz konusunu anlatıyım

Bir Çocuk vardı bir gözü kırmızıydı o gözüyle ruhları görebiliyordu ,insanlarla arası pek iyi değildi , arada bir dedektif gelip çocuktan yardım istiyordu ,cinayet davalarını çözüyordu çocuk kurbanların ruhlarını görerek. Unutmadan birde ona aşık olan bir kız vardı oda yanında geziyordu hafif romantizm yani :3 Fazla bir detay hatırlamıyorum ama uyurken aklıma geldi eskiden izlemiştim ama ne ismini nede sonunu bir türlü hatırlamıyorum . Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

https://www.turkanime.net/anime/shinrei-tantei-yakumo

Bu olabilir mi acaba?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.