Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

bir animenin başında okulda sınıfta ders gören bir öğrenci vardı, derste nöronlar veya hücreler arası elektriksel iletişimden bahsediliyordu ve bunun ruh olabileceği falan anlatılıyordu yanılmıyorsam...Bu arada ara ara bir kanalizayon borusu gibi kocaman bir boruda biri koşuyordu sanki....Yani sanki ana karakter sınıfta ders dinlerken,farklı bir yerde bir koşturma oluyordu sanki kocaman bi borunun içinde,,,amerikan filmlerinde olur ya kocaman kanalizasyon boruları,,,dik durabilecek kadar büyük neredeyse..Biri sanki onun ağzından çıkış yapıyordu aydınlığa doğru...

sadece bu kadar hatırlayabiliyorum ya...zaman içinde ayrıntıları fazla yorumlamış olabilirim unuta unuta... keşke bir yere not etseydim ismini...Bilen biri varsa cevap yazarsa çok makbule geçer gerçekten :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Merhaba derdime çare olmanız dileğiyle ((( Not :  Sadece bu kadar hatırlamaktayım ))) diğer kısımları hatırlasam  aklıma gelir bu kadar uğraşmazdım Teşekkürler.
sizin başınıza gelip gelmediği hakkında bir fikrim yok fakat bu iki haftadır düşünmeden edemediğim bir konu var 
neyse uzatmadan konuya geçeyim  
unutmuş olduğum bir seri yüzünden  ne karakterlerin isimleri ne yüzleri ne mekan tek hatırladığım ses 
Ana Kadın   karakter    Erkek karakterin başına bir şey mi  geliyor veya ayrılıyorlar mı  bundan da  emin değilim 
sadece hatırladığım iki cümle ağlar bir şekilde Anata ga Anata ga   
başka hatırladığım bir şey yok izlediklerime baktım  liste olarak eksik ekleme olasılığına karşı bilgisayara yapmış olduğum listeye de
baktım tek tek yok bulamadım bir türlü
böyle bir sahne hangi seri hakkında bilgi sahibiyseniz beni  çok sevindirmiş olursunuz
Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 5/20/2021 at 3:05 AM, unutkan said:

Merhaba derdime çare olmanız dileğiyle ((( Not :  Sadece bu kadar hatırlamaktayım ))) diğer kısımları hatırlasam  aklıma gelir bu kadar uğraşmazdım Teşekkürler.
sizin başınıza gelip gelmediği hakkında bir fikrim yok fakat bu iki haftadır düşünmeden edemediğim bir konu var 
unutmuş olduğum bir seri yüzünden  ne karakterlerin isimleri ne yüzleri ne mekan tek hatırladığım ses 
Ana Kadın   karakter    Erkek karakterin başına bir şey mi  geliyor veya ayrılıyorlar mı  bundan da  emin değilim 
başka hatırladığım bir şey yok izlediklerime baktım  liste olarak eksik ekleme olasılığına karşı bilgisayara yapmış olduğum listeye de
böyle bir sahne hangi seri hakkında bilgi sahibiyseniz beni  çok sevindirmiş olursunuz
Teşekkürler.

https://www.turkanime.net/anime/yahari-ore-no-seishun-love-comedy-wa-machigatteiru

biraz araştırdım ve böyle 3 sezonluk bir romantik komedi animesi buldum daha izlemeye fırsatım olmadı o yüzden net biley söyleyemem ama istersen bakabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jadex, 2 saat önce tarihinde yazdı:

https://www.turkanime.net/anime/yahari-ore-no-seishun-love-comedy-wa-machigatteiru

biraz araştırdım ve böyle 3 sezonluk bir romantik komedi animesi buldum daha izlemeye fırsatım olmadı o yüzden net biley söyleyemem ama istersen bakabilirsin

Yardımlarınız için Teşekkürler ama maalesef bu seri değil  ve bundan dolayı anime izlemeye biraz ara verdim 1300+ seri izlediğimi kendimce abarttığımı düşünüyorum 
bu kadar takıntılı olmamam lazım  biliyorum ama arada aklım o sese gidiyor 
sağlık olsun 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

unutkan, 20.05.2021 - 03:05 tarihinde yazdı:

Teşekkürler.

Inou Battle wa Nichijoukei no Naka de olabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selam, animede başrol lise-orta okul dönemlerinde çok kitap okumayı seven kütaphanede görevli bir çocuk. Okuldaki bir kulübe katılıyor.Kulübün olayı da şu herkesin önünde buton var ve hakem ipucunu okumaya başlıyor, hakem daha bitirmeden hızlıca butona basarak kelimeyi, yeri artık neyse tahmin etmek gerekiyor. Hatırladıklarım bunlar teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım birisi yardımcı olabilir, Nanatsu no taizaiyi izlerken yarım bırakmıştım sonra animeyi izlemek yerine mangasını okumuştum. Tekrardan animesini izlemek istiyorum fakat kaçıncı bölümde kaldığımı hatırlayamıyorum , hangi bölümü açarsam açayım mangayı okuduğum için izlemişim gibi hissediyorum... Animeden en son aklımda kalan şey grupça bi yere gidiyolardı köprü yada kapı gibi bir şeyin önünde Zeldoris bekliyordu onları...( şeyleri izlediğimi hatırlıyorum escanorun estarossayla savaşması yada elizabetihn geçmişini öğrendiğimiz bölümler falan...)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

c4ngungor, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Umarım birisi yardımcı olabilir, Nanatsu no taizaiyi izlerken yarım bırakmıştım sonra animeyi izlemek yerine mangasını okumuştum. Tekrardan animesini izlemek istiyorum fakat kaçıncı bölümde kaldığımı hatırlayamıyorum , hangi bölümü açarsam açayım mangayı okuduğum için izlemişim gibi hissediyorum... Animeden en son aklımda kalan şey grupça bi yere gidiyolardı köprü yada kapı gibi bir şeyin önünde Zeldoris bekliyordu onları...( şeyleri izlediğimi hatırlıyorum escanorun estarossayla savaşması yada elizabetihn geçmişini öğrendiğimiz bölümler falan...)

4. sezona başlamadım daha. Ama hatırlıyorum orayı. 3. sezonun ortaları ile sonları diye hatırlıyorum. Umarım doğrudur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.