Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Anime ana karakter, kız kardeşi ve bir kişi (kız kardeşi canavara dönüşünce öldürmeye gelenlerin başıydı sanırım) daha arasında geçiyordu. Kız kardeşi canavara dönüşmüş ve tekrar insana dönmüştü. Abisini yemesi gerekiyordu beslenebilmek için. Abisinin ya kendini yenileme gücü, ya da dirilme gücü vardı. Aradım ama bulamadım. Umarım vardır bilen.

Animeyi buldum. İsmi "Pupa"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

heymely, 26.05.2021 - 15:50 tarihinde yazdı:

Inou Battle wa Nichijoukei no Naka de olabilir mi?

Teşekkürler biraz Anime izlemeye ara vermem bir yandan iyi oldu :admire-onion-head-emoticon:Buldum sonunda
Code Geass R2 bölüm 11 Dk 06:05 - 06:25 aralığı Xingke Li   ve   Lihua Jiang ( Tianzi ) arasında geçen minnacık konuşma
minnacık olmasına rağmen aklımda kalmış sadece ses *-*
Teşekkür ederim tekrar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar herkese selam. Bir animede lunaparkta geçen bir anda, amacı 'sadece güzel birşey görmek' olan bir şeytan vardı. Yanlış hatırlamiyosam aslandı bu karakter.

Hangi animede oluyordu bu? Lütfen yardimci olun kafayi yemek uzereyim uyuyamiycam

Hatta bu karakter ölürken lunaparkın ışıkları açılıyordu ve 'işte güzel şeyi gördüm' diyerek huzurla ölüyordu

---Buldum Bee Sousei no onyouji 24.bölüm

Screenshot_20210620-215545.png

Düzenlenme: Nart tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar.animenin baş karakterleri küçük bir kız ve babası tarafından şeytanlara(ya da tanrıya hatırlamıyorum) satılmış bir adamdı.yani gözleri,burnu,kulakları,derisi,kol ve bacakları ve s. yokdu. Canavarları öldürerek bunları geri alıyordu falan. yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba 

psychomoss, 21.06.2021 - 09:54 tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar.animenin baş karakterleri küçük bir kız ve babası tarafından şeytanlara(ya da tanrıya hatırlamıyorum) satılmış bir adamdı.yani gözleri,burnu,kulakları,derisi,kol ve bacakları ve s. yokdu. Canavarları öldürerek bunları geri alıyordu falan. yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler

Dororo olabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelere daha yeni başladığım dönemde izlediği bir animeydi romantizm az komedi vardiye hatırlıyorum dramda vardı şimdi düşününce herşey vardı gibi geliyor :cruch-onion-head-emoticon:, madde madde yazmam iyi olur galiba

Adında çikolata geçen bir animeydi 
Mcnin haremi olmasına rağmen bir kız öne çıkıyordu en sondada zaten onla mutlu son yaşıyordu
Konuyu çok hatırlamamakla beraber yakuzaların okulda tek el kurması ile ilgili bişeyler vardı ha birde trap vardı :bsod-onion-head-emoticon:
Şimdiden teşekkürler :floating-crazy-rabbit-emoticon::floating-crazy-rabbit-emoticon::floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar herkese, bazı çeviri ekipleri anime başlarına kesitler koyuyor kendi tanıtımlarını yaptıkları. İzlediğim bir seride AnimeWho ekibinin yaptığı bir giriş bölümündeki anime dikkatimi çekti. Bu tarz giriş bölümlerinin alıntılandığı animelere nereden ulaşabilirim bilginiz var mı? Bir sahne ilgimi çekince tüm seriyi izliyorum nedense.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Animelere daha yeni başladığım dönemde izlediği bir animeydi romantizm az komedi vardiye hatırlıyorum dramda vardı şimdi düşününce herşey vardı gibi geliyor :cruch-onion-head-emoticon:, madde madde yazmam iyi olur galiba

Adında çikolata geçen bir animeydi 
Mcnin haremi olmasına rağmen bir kız öne çıkıyordu en sondada zaten onla mutlu son yaşıyordu
Konuyu çok hatırlamamakla beraber yakuzaların okulda tek el kurması ile ilgili bişeyler vardı ha birde trap vardı :bsod-onion-head-emoticon:
Şimdiden teşekkürler :floating-crazy-rabbit-emoticon::floating-crazy-rabbit-emoticon::floating-crazy-rabbit-emoticon:

"Koi to Senkyo to Chocolate" video oyunuda varmış onun sayesinde buldum :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Ottom, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar herkese, bazı çeviri ekipleri anime başlarına kesitler koyuyor kendi tanıtımlarını yaptıkları. İzlediğim bir seride AnimeWho ekibinin yaptığı bir giriş bölümündeki anime dikkatimi çekti. Bu tarz giriş bölümlerinin alıntılandığı animelere nereden ulaşabilirim bilginiz var mı? Bir sahne ilgimi çekince tüm seriyi izliyorum nedense.

Yanılmıyorsam aotla başlıyordu ama sonraki 2 animeyi bilmiyorum :sweating-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim aklımda küçük bir kısmı kalan bir anime var yarım bırakmakta istemiyorum 

Konusu sınıfında herkese soğuk davranan ve arkadaş edinmeyen bir kız ile ilgiliydi bir çocuk ile yakınlaşıyordu fakat kızın hafızası her hafta sıfırlanıyor ve yaşadıklarını unutuyordu sahneleri okulun çatı katında falan geçiyordu yaşadıklarını kitaba not alıyordu aradım fakat bulamadım eğer biliyorsanız yardımcı olur musunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Mustafa Colt, 27.06.2021 - 14:24 tarihinde yazdı:

Benim aklımda küçük bir kısmı kalan bir anime var yarım bırakmakta istemiyorum 

Konusu sınıfında herkese soğuk davranan ve arkadaş edinmeyen bir kız ile ilgiliydi bir çocuk ile yakınlaşıyordu fakat kızın hafızası her hafta sıfırlanıyor ve yaşadıklarını unutuyordu sahneleri okulun çatı katında falan geçiyordu yaşadıklarını kitaba not alıyordu aradım fakat bulamadım eğer biliyorsanız yardımcı olur musunuz?

Biraz aradım ama bulamadım özür dilerim.:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:  Eğer bulursan bana da haber ver lütfen merak ettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.