Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Skadi

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Recommended Posts

Merhaba benim eskiden izlediğim bir anime vardı onun ismini hatırlayamıyorum animeden hatırladığı şeyler 3 kız vardı bir erkek kızların birinin kılıçı vardı kılçı kara büyülü gibi ışklar saçıyodu bi bölümde ana karakter hayalete dönmüştü kılıçı olan kız siyah saçlıydı bi tanede sarı saçlı hatırlıyom animeye nerdeyse 2-3 gündür arıyom ama bulamadım 

ya bi tane çizgi film vardı böle eskiden eğitim almış biri okula geliyordu 3 kabadayıyı yenip 1 kız 1 insan gibi gözüken robotla tanışıyordu çok badass bi adamdı CN de çıkıyordu ismi neydi unuttum

Merhaba 2000 li yılların başında aklımda kalan bir anime var ismini hatırlamıyorum . Sadece mavi, kırmızı, yeşil toplarla doğa üstü güçlere sahip olunuyordu ve dövüş sanatları ile alakalıydı aklımda kalan en ince ayrıntı ise yaşlı bir adamın topu kullanarak donkişota dönüşmesiydi animenin ismi konusunda bana yardımcı olurmusunuz _?

Tek bir soruyu 150 kişiye yazmışsın bir sakin ol arkadaş spam yapıyorsun sadece gereksiz görüntü kirliliği oluyor. Herkesin duvarına yazmadan önce bu konuyu bulsaydın keşke elbet bilen çıkar çıkmaz isede yapacak birşey yok..

Merhaba uzun zaman önce bir yerden bir anime izlemiştim tam hatırlamıyorum bir oğlan vardı bir şeyleri tamir etmeyi seviyordu bir okula yerleşmişti savaş eğitimleri felan alıyorlardı okullar arası müsabakalar felan yapılıyordu okullar hareket halindeydi animenin en sonunda dev bir yaratık okula saldırmak için geliyordu sonra bu oğlan kılıcın üstüne binerek o yaratığa doğru uçuyordu böyle bitmişti tüm hatırladıklarım bu kadar. izlemiş olan hatırlayan böyle bir anime uzun zaman önce izlemiştim kaç senedir aklıma gelip duruyor bulamadan rahatlamıycam 

Arkadaşlar bir anime vardı ismini hatırlamıyorum çocuk küçükken terörist biri yetiştiriyordu sonra bu çocuk okula başlıyor orda mafyanınkızı ile arkadaşlık ediyor falan çok aklımda kalmadı bilen var mı 

Cafer, 02.05.2020 - 20:31 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar bir anime vardı ismini hatırlamıyorum çocuk küçükken terörist biri yetiştiriyordu sonra bu çocuk okula başlıyor orda mafyanınkızı ile arkadaşlık ediyor falan çok aklımda kalmadı bilen var mı 

Nisekoi olabilirmi?

başka dunyaya cagrılan biri vardı ilk başta bi grup kertenkele benzeri düşmana meteor yagdırıyordu bunu 3 kez kullanma hakkı vardı sanırım.oyun menüsü gibi goruyordu adını unuttum ya aklıma geldi arıyorum bulursam izlecem :D