Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

Gintama'ya cidden benziyor ama, Hijikata karakteri, üniforma, katana birde kılıç bide sigara, işte tıpkısının aynısı :D İstedigin animeyi biraz daha ayrıntılı anlatsan? :D

topla masa üzerinde rakibin piyonlarını vuruyorlardı heralde shounen animeydi baş karakteriin annesi ash'in annesi gibi heryerden çıkyordu.

planet çocuğun ilk açıldığı zamanda vardı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

topla masa üzerinde rakibin piyonlarını vuruyorlardı heralde shounen animeydi baş karakteriin annesi ash'in annesi gibi heryerden çıkyordu.

planet çocuğun ilk açıldığı zamanda vardı

Yok valla benden çıkmıyor o anime. Olmadı vikipediadan Planet Çocugun çıkardıgı programların listesine bak.

Ama o fanartın Hijikata'ya ait olduguna binde bin eminim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Yugioh a benzer bişey vardı adını unuttum arkadaşlar ondada canavarlar kartlar felan vardı canavarlar saldırdığında 5 tane cam gibi bişey vardı o kırılıyodu galiba neydi bu yardım edersenız sevınırım kucukken tv den ızlıyodum / ( bakugan değil ) yugioha çok benziyodu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yugioh a benzer bişey vardı adını unuttum arkadaşlar ondada canavarlar kartlar felan vardı canavarlar saldırdığında 5 tane cam gibi bişey vardı o kırılıyodu galiba neydi bu yardım edersenız sevınırım kucukken tv den ızlıyodum / ( bakugan değil ) yugioha çok benziyodu

duel monsters dı galiba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.