Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Ben de magical girl temalı 2 anime hatırlıyorum küçükken izlediğim. 3 küçük kız ellerindeki topları havaya atıp sihirli kıza dönüşüyorlardı. Biri pembe saçlıydı ve iki topuzu vardı (kraloyundaki Sue gibi) öteki mavi saçlıydı ve derste pembeli uyurken hocanın ona attığı tebeşirleri yakalayıp sırıtıyordu. Ötekini de yeşil saçlı diye hatırlıyorum ama o pasifti zaten.

Hatırladığım tek bölümdeyse bir kedi pembelinin topunu alıp kaçıyordu onu yakalamaya çalışıyorlardı.

2. animemiz ise lisede geçiyordu. Kahverengi saçlı normal kızımız dönüşüm geçirip uzun sarı saçlı maskeli bir hatun oluyordu. Hatırladığım şeylerse dönüşüm geçirirken saçının bir kurdeleyle bağlanması (evde bol bol deneyip hep başarısız olduğum için aklıma kazındı) ve maske takması.

Animede bol bol "Hırsız" lafı geçiyordu ve kızımız onu öpen çocuğa bir biç slap atmıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Uzaylı kedi kadınların olduğu bir ecchi vardı adını bilen yardımcı olabilir mi ?

Asobi ni Iku yo! olması lazım, ama bundan tam emin değilim. 

gökyüzünden 3 büyülü kişi geliyordu hepsine bilet gidiyordu ve yanlarındaki oyunları öğreten bir tavşandı   :D

Mondaiji-tachi ga Isekai..... diye devam eden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.