Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

• 1 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Merhaba 2000 li yılların başında aklımda kalan bir anime var ismini hatırlamıyorum . Sadece mavi, kırmızı, yeşil toplarla doğa üstü güçlere sahip olunuyordu ve dövüş sanatları ile alakalıydı aklımda kalan en ince ayrıntı ise yaşlı bir adamın topu kullanarak donkişota dönüşmesiydi animenin ismi konusunda bana yardımcı olurmusunuz _?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Merhaba uzun zaman önce bir yerden bir anime izlemiştim tam hatırlamıyorum bir oğlan vardı bir şeyleri tamir etmeyi seviyordu bir okula yerleşmişti savaş eğitimleri felan alıyorlardı okullar arası müsabakalar felan yapılıyordu okullar hareket halindeydi animenin en sonunda dev bir yaratık okula saldırmak için geliyordu sonra bu oğlan kılıcın üstüne binerek o yaratığa doğru uçuyordu böyle bitmişti tüm hatırladıklarım bu kadar. izlemiş olan hatırlayan böyle bir anime uzun zaman önce izlemiştim kaç senedir aklıma gelip duruyor bulamadan rahatlamıycam 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Cafer, 02.05.2020 - 20:31 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar bir anime vardı ismini hatırlamıyorum çocuk küçükken terörist biri yetiştiriyordu sonra bu çocuk okula başlıyor orda mafyanınkızı ile arkadaşlık ediyor falan çok aklımda kalmadı bilen var mı 

Nisekoi olabilirmi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Spoiler

bi tane animenin sadece bi sahnesini gördüm ama çok izlemek istiyorum sevgili ablam ismini söylemiyor etkisinden çıkamazışım herneyse o netflix de izlemişti galiba  sahne şöyle iki tane erkek var birinin beyaz kanatları var ama vücudunun alt kısmı yok ve ölü yanındakide onunla tuhaf bi konuşma yapıyor yıldızlara bakarak 

değişk birşeydi çok merak ediyorum yardım plss

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.