Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Yine buraya geldim hadi bakalım sjsjsj

Animede zorbalığa uğrayan bir kız var. Bir gün kızın canına tak ediyor ve tüm zorbalara karşılık vermeye başlıyor. Bu zorbaların yaptığı tüm dedikoduları ortalığa yayıyor. Saçlarını yıkamaya erindiği için kesiyor. Kıyafetlerini düzeltmeye falan eriniyor. Bu yaptıkları sonucu zorbalar kıza yaklaşamıyor. Deli deliyi görünce sopasını saklarmış gibi bir durum yani sjsjsj

Bir bölümde sınıftaki yakışıklı çocuk sıralarında melek gibi uyuyan kızlara bakıyor. Daha sonra bizim kızın iki ayağını ayırmış ağzından salya akarak uyuduğunu görünce ağlamaya başlıyor. ''Buradaki kızlar göz boyamak için böyle yatıyor. Evlendiğimde şuradaki gibi salya mı akıtacaklaaar'' diyerek isyan ediyor

Umarım bilen birisi vardır. Eski bir anime olduğunu düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

yumulonely, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Animede zorbalığa uğrayan bir kız var. Bir gün kızın canına tak ediyor ve tüm zorbalara karşılık vermeye başlıyor. Bu zorbaların yaptığı tüm dedikoduları ortalığa yayıyor. Saçlarını yıkamaya erindiği için kesiyor. Kıyafetlerini düzeltmeye falan eriniyor. Bu yaptıkları sonucu zorbalar kıza yaklaşamıyor. Deli deliyi görünce sopasını saklarmış gibi bir durum yani sjsjsj

Bir bölümde sınıftaki yakışıklı çocuk sıralarında melek gibi uyuyan kızlara bakıyor. Daha sonra bizim kızın iki ayağını ayırmış ağzından salya akarak uyuduğunu görünce ağlamaya başlıyor. ''Buradaki kızlar göz boyamak için böyle yatıyor. Evlendiğimde şuradaki gibi salya mı akıtacaklaaar'' diyerek isyan ediyor

Spoiler

Bunlardan biri olabilir mi? O tarz bir anime izlemedim ama şöyle bir sohbet buldum ve aradığın konuya uyuyor çoğu, belki içlerinden biridir diye bırakıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ShadyRogue, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Bunlardan biri olabilir mi? O tarz bir anime izlemedim ama şöyle bir sohbet buldum ve aradığın konuya uyuyor çoğu, belki içlerinden biridir diye bırakıyorum.

İçlerinden bir tanesi gözüme çarptı. Aslında ben değil de başkası arıyor bu animeyi. Ona izleteyim bir. Teşekkürler bu arada:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gunesinozani, 19.06.2020 - 15:44 tarihinde yazdı:

Benim hatırlamaya çalıştığım iki tane şey var biri anime diğeri çizgi film

1. olarak güçsüz bir çocukla beraber kapsülümsü bir şey de olan çocuk dışarda canavarlar var ve ekipsel bir şeyler ne yazıkki bu kadar hatırlıyorum belki buna benzer bir anime izleyen insan vardır.

2.si de bir kız rahibesel biri var yetimhane mi yurt mu ne öyle bir şeyde kalıyor kız yurdu küçükler hatta bu kızın başına elmas çalma üzerinden suç atılıyor fransız yapımı olduğunu varsayıyorum. Ve paten kaydığını hatırlıyorum bilen en ufak fikri olan vardır umarım şimdiden teşekkürler.

2.si şeker kız candy olabilir mi acaba?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce gösterilenlerin hepsine baktım ama bulamadım. Bu animeyi 2007 yıllarında izlemiş annem. Altyazıların yan sayfadan izlendiği dönemlerde :D

ShadyRogue, 24.06.2020 - 02:18 tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Maalesef hiçbiri değilmiş T^T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ana karakter olan oğlanımız ruhu olan konuşan bir çekiç buluyordu çekicin özel güçleri falan vardı hatta başka yerlerden bulduğu özel boncukları takınca çekiç şekil falan değiştirebiliyodu ilk bölümlerde bi oğlanla falan yarışmıştı. Yıllaaaaar önce izlemiştim baya az bilgim var animeye dair bulabilcek var mı aranızda?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

2014 ya da 15 yıllarında izlemiştim şimdi arşiv yapmaya tekrar başladım o animeyi bir türlü bulamadım hatırladığım kadarıyla yazıcam umarım yardımcı olabilrisiniz 

Spoiler

bi kız vardı şeftali içine konulup göle atılıyordu birilerinden kurtarmak için onuda bi köydeki aile buluyor şeftaliden kız çıkıor bakıp büyütüyorlar kocaman oppaileri vardı bide kız kardeşi vardı ama onu tam çıkaramadım (çok açıklayamadım ama kusura bakmayın aklımda kalan görselli anlatmaya çalıştım)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.