Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

20.07.2021 - 21:41, Ajan_E yazdı:

Resmi bırakıyorum karakterlerin bu anime/manga ne bilmiyorum bilen varsa yazsın  https://uploads.disquscdn.com/images/d054a0a367a2bc5739df395a782b9b2abeeeaf9bc144078dd8e52d54bc18fc30.jpg

Üzgünüm bunlar anime karakterleri değil 

Tasarım için kullanılmış model figürler, nititi-Adoptable adlı sanatçının eserleri --> nititi-Adoptable

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi anime vardı karakterlerin üstünde lwl leri yazıyordu ana karakter 0 lwl görünüyordu siyaklar içinde bir kızı kurtarıyordu diğer oyunculardan 1 kere fragmanını gördüm kaç senedir aradım bulamadım yardım edebilecek kimse varmıdır acaba arkadaş 40 yaşımıza girdik onu izlemeden ölmeyeyim bari :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

bi tane anime vardı ("ana karakter erkek olan kapalı bir ara sokağa giriyordu arkasından canavarımsı bir şey kovalıyordu havada ucan kız vardı bide canavarımsı'yı öldürüyordu sonra erkek kanla kaplanıyodu kız yere inip el uzatıyo") hatırladıklarım bu kadar zaten doğru düzgün anlatamadım belki bi rüyada olabilir emin değilim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

yıllar önce izlemiştim. dunyada tek bir insan var peri kızlarını eğitiyor canavarlara karşı dövüşüyorlar.Bu insanın yaşamasının nedenide aslında güçlü bir canavarı öldürmesi ve canavarın bunu lanetlemesi . daha sonra canavar sadece kafa olarak bir bölümünde karakterle konusuyor.aslında canavarlarda mutant insanlar. bu animeyi bilen yardımcı olabilir mi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.