Jump to content

Merhaba arkadaşlar

TLRadect

Önerilen İletiler

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Sormak istediklerini ister Bleach Fc deki arkadaşlara yada durumuna mesaj olarak sormak istediğim var şeklinde yazarsan özel olarakta yardım edebiliriz :) Manga bölümündede güncel bleach konusu tartışılır bu arada ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Ben Tahir Akçay.Konya doğumluyum, Ankara'da Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Aşağı yukarı 1 yıldır anime izliyorum.İlk izlediğim anime Elfen Lied,

Hoş geldin :D Konularla ilgili sıkıntı çekmezsin bence. Ben 1-2 hafta içinde baya bir adapte olmuştum neyi nerede bulabileceğim vs. konusunda. Aklıma gelmişken belirteyim(Niye bilmiyorum aklıma geldi)

Hoşgeldin.

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Sormak istediklerini ister Bleach Fc deki arkadaşlara yada durumuna mesaj olarak sormak istediğim var şeklinde yazarsan özel olarakta yardım edebiliriz :) Manga bölümündede güncel bleach konusu tartışılır bu arada ^_^

tamamdır teşekkür ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin :D Konularla ilgili sıkıntı çekmezsin bence. Ben 1-2 hafta içinde baya bir adapte olmuştum neyi nerede bulabileceğim vs. konusunda. Aklıma gelmişken belirteyim(Niye bilmiyorum aklıma geldi):Birçok animelerin Fan Club'ları mevcuttur. Çok beğendiğin animelerinkilere girebilirsin. Aklıma Bleach'ten geldi sanırım. Her neyse saçmaladım baya kusra bakma :D FC linkleri:

http://forum.turkanime.tv/forum/83-fanclubs/

teşekkür ederim bi göz atarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin tahir Rahat ol. yeni elemansın adminler hatalarını manzur görürler. hatan varsa sözlü olarak uyarırlar. Tek yapman kuralları okumak ve mümkün olduğunca Kural ihlali yapmamak. :)

Anime olarak Naruto değilde direk Naruto Shippuden'den başlamanı öneririm :) 

Adını daha önce duymamıştım anlamı varmı ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cold Dewil uyardığın için teşekkür ederim

Hoş geldin tahir Rahat ol. yeni elemansın adminler hatalarını manzur görürler. hatan varsa sözlü olarak uyarırlar. Tek yapman kuralları okumak ve mümkün olduğunca Kural ihlali yapmamak. :)

Anime olarak Naruto değilde direk Naruto Shippuden'den başlamanı öneririm :) 

Adını daha önce duymamıştım anlamı var

TLR the last rain baş harfleri radect'te yıllardır kullandığım nickim ikisini birleştirdim :) tahir'den bahsediyorsan oda temiz, pak demek :)

Hayır yanindaki anadolu lisesinde :D

tanışırız bi gün inşallah :)

Bu arada flood yapmak yasak,yanda alıntının yanında çoklu alıntı var ordan birkaç kişiyi seçip cevaplandırabilirsin ^_^

uyardığın için teşekkür ederim dikkat edeceğime emin olabilirsiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.