Jump to content

Çizimlerimin Birkaçı ...Türk Anime Special (Güncellendi - 10.05.2015)

Raven-kun'

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 131
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar öncelikle merhabalar :) Sizlere evde ve okulda boş vaktim olduğunda yapmaya çalıştığım fan art özgülü çizimleri paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :) -Çizim kağı

Konu güncellenmiştir :) (Revy)

Konu ilk kez güncellenmiştir :P

Süper olmuş hepsi ya bana da öğreeet :D Geçen oturdum 45 dakikada ancak Tatsumi'nin saçlarının bir ksımını çizebildim :( Neyse zamanla olacak inanıyorum

Tabii neden olmasın ,sen bana amv 'de yardım ettin ben de sana resimde yardım etmeyi çok isterim :D İnş. zamanla alışırsın ki benim nasıl amv'de geliştiğim gibi sen de çizme de başarılı olursun :)

Kel kal Kurosaki :D En çok onu sevdim. Genel olarak güzel. Devamını dilerim :)

Hahah aynen :D Tşk.ler beğendiğine sevindim ,special olunca daha çok uğraşmak istedim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Knka k.bkma ne zamandır siteye girmiyorum sen arayınca haberim oldu :( Ve çizimine gelirsek de çok çok harika olmuş bence ,kıskandıracak bir resim :P Bende arada yapmaya çalışıyorum fakat biraz daha yol katletmem lazım :D

-En son konumdaki çizimlerim den en çok da Susanoo çizimimi beğenmişlerdi inş. devamını da beğenirler sanada başarılar bro. harikasın ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Knka k.bkma ne zamandır siteye girmiyorum sen arayınca haberim oldu :( Ve çizimine gelirsek de çok çok harika olmuş bence ,kıskandıracak bir resim :P Bende arada yapmaya çalışıyorum fakat biraz daha yol katletmem lazım :D

-En son konumdaki çizimlerim den en çok da Susanoo çizimimi beğenmişlerdi inş. devamını da beğenirler sanada başarılar bro. harikasın ;)

Ö.d bro. ne demek :D Ve çok tşk.ler eksik olma hiçbir zaman :) Evt. ya senin Susanoo çok güzel olmuştu çok beğenmiştik inş. devamını da getirirsin başarılar diliyorum . :P

Önerebileceğin bir karakter felan var mı acaba çizme amaçlı ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ö.d bro. ne demek :D Ve çok tşk.ler eksik olma hiçbir zaman :) Evt. ya senin Susanoo çok güzel olmuştu çok beğenmiştik inş. devamını da getirirsin başarılar diliyorum . :P

Önerebileceğin bir karakter felan var mı acaba çizme amaçlı ??

Tşk.ler bro. inş. en yakın zamanda  :D

Önerebileceğim tek karakter var knka oda :''Gintama'dan Kagura'' :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.