Jump to content

Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dijital kitap alışveriş sitesi eBookJapan 20li ve 30larındaki ziyaretçilerine çocuklarına isim olarak koyabilecekleri anime karakterlerini seçmelerini istedi. Ve işte sonuçlar:   Oğlanlar için seçil

Sakura kiraz çiçeği demek güzel isim fakat bu animeden(mangadan) yola çıkarak kızım olsa da ismini Sakura koymam bak yine aklıma geldi Sakura sinirleniyorum bu Sakura'yı görünce ben arkadaş tam kezban

Akatsuki no Yona'daki Yona ismi bayağı hoşuma gitmişti ama araştırınca İbranice 'kumru' anlamına gelen bir isim olduğunu öğrendim. Yani orjinali Japonca değilmiş. Kou (mutluluk) ismi başından beri ger

Nickimden isim olur yani :D ben Aizen koymazdım sonra çocuk onun gibi olacak uğraşamıcam :D bence erkek için en iyisi Shinji :)

:D onun gibi olsun diye verirdim zaten o ismi. shinjide çok klasik ya. düşünsene sınıf arkadaşları aizen-sama diye sesleniyorlar  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D onun gibi olsun diye verirdim zaten o ismi. shinjide çok klasik ya. düşünsene sınıf arkadaşları aizen-sama diye sesleniyorlar  :cool-onion-head-emoticon:

Olabilir de bence Shinji ve Kou da iyi :) Tabi erkekler arasında Aizen -sama diye çağırılmayı kim istemez :D kızlara da Yoruichi-sama desinler :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.