Jump to content

Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dijital kitap alışveriş sitesi eBookJapan 20li ve 30larındaki ziyaretçilerine çocuklarına isim olarak koyabilecekleri anime karakterlerini seçmelerini istedi. Ve işte sonuçlar:   Oğlanlar için seçil

Sakura kiraz çiçeği demek güzel isim fakat bu animeden(mangadan) yola çıkarak kızım olsa da ismini Sakura koymam bak yine aklıma geldi Sakura sinirleniyorum bu Sakura'yı görünce ben arkadaş tam kezban

Akatsuki no Yona'daki Yona ismi bayağı hoşuma gitmişti ama araştırınca İbranice 'kumru' anlamına gelen bir isim olduğunu öğrendim. Yani orjinali Japonca değilmiş. Kou (mutluluk) ismi başından beri ger

Chihaya. :wub:

Animede ismin anlamini cok etkileyici aciklamislardi. Onun da etkisi var midir acaba? :D

Chitanda hos geliyor bana ama isim degil. Soy adi o. :( Belki isim olarak da kullaniliyordur. :P

Eru da guzel. :D Chitanda Eru' yu ismiyle de soy ismiylede komple sevdim. Agsgsgfjl

Hikari de fena degil. (Işık demek. )

Erkek icin Gin. :wub: (Soylenisini cok sevmiyorum. Anlami gümüş olduğu icin etkileyici geliyor. :D )

Kaien/Kai (Malum Bleach karakteri. :wub: Öhmm, adam evli. :mellow: Meltem kafandaki kalpleri indir. Cok aci cekiyorum bu yuzden. :( )

Yoshida Haru ( Bunu da komple soy isim ve isimle birlikte seviyorum. Agshshgj Haru İlkbahar demekti sanirim. )

Yalniz benim anlamadigim bir sey var. :D Bazi karakterlerin isimlerinin anlami komik. Gercek hayatta da bu isimler var mi? Agshahsk

Meselaaa;

Kakashi: Bostan korkulugu

Kao: Yüz ( Kiz ismi. Dizide gordum. Herif kiza " senin yuzunu gormek istedim. " dediginde nedensizce gulusum... Asgfldgfsg )

Shotarou: kertenkele. :mellow:

Bir de soy adi ama Katsura. :D Gintama' nin mangasinda hic beklemedigim bir sekilde ogrendim. Agsglsgdf Kakashi' den cok buna guldum. :D Anlamini soylemeyecegim. B) Buyuk ihtimalle mangayi okuyanlar disinda bilen pek yok. O yuzden simdilik biz Gintama okurlarina ozel bir sey olsun bu. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de soy adi ama Katsura. :D Gintama' nin mangasinda hic beklemedigim bir sekilde ogrendim. Agsglsgdf Kakashi' den cok buna guldum. :D Anlamini soylemeyecegim. B) Buyuk ihtimalle mangayi okuyanlar disinda bilen pek yok. O yuzden simdilik biz Gintama okurlarina ozel bir sey olsun bu. B)

Gintama izlemiyorum ama bildiğim kadarıyla Katsura peruk demek.

Bu arada yarım saattir imzana gülüyorum  :D  :D  :D  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintama izlemiyorum ama bildiğim kadarıyla Katsura peruk demek.

Bu arada yarım saattir imzana gülüyorum :D :D :D :D :D

Soylemee. :@ insallah yeni coraplarinla islak tuvalet terligine basarsin. :D Azicik hava atmistim tum Gintama fangirllugumle. :P

Ben alistim artik gulemiyorum. ;( ama seni guldurdugu icin mutlu oldum. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.