Jump to content

Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti

Recommended Posts

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dijital kitap alışveriş sitesi eBookJapan 20li ve 30larındaki ziyaretçilerine çocuklarına isim olarak koyabilecekleri anime karakterlerini seçmelerini istedi. Ve işte sonuçlar:   Oğlanlar için seçilenler (20li ve 30larındaki bayanlar tarafından...) 3. Shota (Kimi ni Todoke)   2. Ren (Nana)   1. Ko (Blue Spring Ride)   -Oğlanlar için seçilenler (20li 30lu yaşlarındaki erkekler tarafından...)- 3. Jotaro (JoJo’s Bizarre Adventure)   2. Kaede (Slam Dunk)   1. Tsubasa (Captain

Sakura kiraz çiçeği demek güzel isim fakat bu animeden(mangadan) yola çıkarak kızım olsa da ismini Sakura koymam bak yine aklıma geldi Sakura sinirleniyorum bu Sakura'yı görünce ben arkadaş tam kezban.

Akatsuki no Yona'daki Yona ismi bayağı hoşuma gitmişti ama araştırınca İbranice 'kumru' anlamına gelen bir isim olduğunu öğrendim. Yani orjinali Japonca değilmiş. Kou (mutluluk) ismi başından beri gerçekten hoşuma gitmişti ama kızıma Futaba (tomurcuk, filiz) koymazdım. Okunuşu pek hoşuma gitmiyor.     (Çoğu Donten ni Warau'dan. Serideki her isim ayrı bir güzel.) Tenka (Ten: Cennet, ka burada hi'ye dönüşüyor ve ateş oluyor. Cennet ateşi, gökyüzü ateşi, ışık saçan ateş veya ışık saçan cennet anla

Ben Ame ve Yuki koyardım sanırım :D Anlamları da benziyor (bilmeyenlere Ame=Yağmur,Yuki=Kar) kulağa da hoş geliyor  hem ☺ Ama daha bir sürü güzel isim var her an fikrim değişebilir  :embarrassed2-onion-head-emotico 

Nickimden isim olur yani :D ben Aizen koymazdım sonra çocuk onun gibi olacak uğraşamıcam :D bence erkek için en iyisi Shinji :)

:D onun gibi olsun diye verirdim zaten o ismi. shinjide çok klasik ya. düşünsene sınıf arkadaşları aizen-sama diye sesleniyorlar  :cool-onion-head-emoticon:

:D onun gibi olsun diye verirdim zaten o ismi. shinjide çok klasik ya. düşünsene sınıf arkadaşları aizen-sama diye sesleniyorlar  :cool-onion-head-emoticon:

Olabilir de bence Shinji ve Kou da iyi :) Tabi erkekler arasında Aizen -sama diye çağırılmayı kim istemez :D kızlara da Yoruichi-sama desinler :) 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.