Jump to content

AnimeArsivcisi - DETECTİVE CONAN MOVİE KOLEKSİYON 18/18 [720p][600MB] TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?

akod86

Önerilen İletiler

Nickin afgdfa mıydı :D Valla hatırlamadım ama fazla yorumbaz değilsin dememkki :D

Bu arada faceden öğrendiğim kadarıyla bugün doğum gününüzmüş :D İyi ki varsınız, bu imkanlar için teşekkürler :) (Bu arada o kadar yazdım da İnşallah troll doğum günü değildir facedeki :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

DETECTİVE CONAN MOVİE KOLEKSİYON 18/18 + ÖZEL FİLM 1/1  [720p][600MB] TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?     Ayrıca:  SLAM DUNK BD VERSİYON İNDİRMEK İÇİN TIKLA... ROSE OF THE VERSAİLLES BD VERSİY

Emeğinize sağlık, minimkv favorimdir indirmelerde, normalde 500MB olan 25 dakikalık Bölüm, minimkv ile 100-150 arasına kaliteden fazla taviz vermeden düşürülmesi güzel, arşiv yapanlar için özellikle.

AnimeArsivcisinde SLAM DUNK BD [1080p][190MB] 101/101 TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?

Ben encode yaparken CCCP'nin sanki K-Lite CP'den daha kötü sonuç verdiğini fark ettim, belki göz yanılmasıdır lâkin kurduğum gibi silmiştim. 4LzRO0.gif

Encode etmek için değil onu bilemem, özellikle mkv formatlı ve diğer formatları izlemek için bu çözücü en iyisi bence, önemli olanda bu zaten. Yoksa herkes encode işi ile uğraşmıyor, çoğunlukla fansubların işi bu;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Encode etmek için değil onu bilemem, özellikle mkv formatlı ve diğer formatları izlemek için bu çözücü en iyisi bence, önemli olanda bu zaten. Yoksa herkes encode işi ile uğraşmıyor, çoğunlukla fansubların işi bu;)

Eh, bu konuda haklısınız, herkesin encode yapmadığı unutulmaması gereken elzem bir şey. İzlerken hiç farkında olmuyorum donmaların açıkçası. AAz030.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık, minimkv favorimdir indirmelerde, normalde 500MB olan 25 dakikalık Bölüm, minimkv ile 100-150 arasına kaliteden fazla taviz vermeden düşürülmesi güzel, arşiv yapanlar için özellikle.

Bende 3TB ve 2TB olmak üzere 2 tane harici disk var, ama birini yedeklemede kullanıyorum her ihtimale karşı, o kadar uğraşıyoruz boşa gitmesin emekler ;)

Ayrıca, özellikle MKV format için yapılmış en iyi codec paketi olan CCCP Codec paketinide sitenize eklemenizi öneririm. Büyün codec paketlerini silip, bunu kurmanız iyi olur bence...özellikle mkv formatlat için sorun olan donma, karelenme ve takılmaların olmadığını görürsünüz, kendim zamanında bunlardan muzdarip olduğumdan biliyorum. Cccp ile bu sorunlarım bitti ;)

Sen işi sağlama almışsın :) Aynısını ben de düşünmüştüm (2 tane harici olayını) ama imkan yok bu aralar :P Neyse ilerde toparlanınca inşallah olur benimkisi de :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abartısız en sevdiğim indirme sitesi:) ha ben anıl bu arada hatırlar mısın bilmiyorum ama:)

Hatırlıyorum kardeşim yorumlarının devamını dilerim...

Yok yok youtube hesabımı kullanmıştım yorum yazarken. Akame Ga Kill'i indirmiştim de sonra baya bi teşekkür etmiştim yorumlarda o zamanlar youtube hesabım Mikaereforever'dı sanırım :D Bir de bazı yerlerde de gerçek adımı kullanmıştım herneyse :D

Haturladım şimdi :D

Ben encode yaparken CCCP'nin sanki K-Lite CP'den daha kötü sonuç verdiğini fark ettim, belki göz yanılmasıdır lâkin kurduğum gibi silmiştim. 4LzRO0.gif

Aynı sonuca ben de varıp hemen silmiştim D:

Bu arada faceden öğrendiğim kadarıyla bugün doğum gününüzmüş :D İyi ki varsınız, bu imkanlar için teşekkürler : :)(Bu arada o kadar yazdım da İnşallah troll doğum günü değildir facedeki :D )

Değil kardeşim benim ve sitenin gerçek doğum günüdür :D

EEe bizim işimiz encode ama :D Yine de tavsiye için teşekkürler tabii ki :D

Bu arada AKA-CHAN TO BOKU/BABY AND ME 10. BÖLÜM ÇEVRİLMİŞTİR... İYİ SEYİRLER/İYİ ARŞİVLER!!!

Flood yasaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

AnimeArsivcisinde SLAM DUNK BD [1080p][190MB] 101/101 TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?

Mini mkv mi Sılamu Danku :D Toriko altyazıları paylaşılsaydı mini mkv yapılırdı, bu altyazı işinin açıklığa kavuşması gerek gibi. Seriyi bitirdikten birkaç hafta sonra altyazılar paylaşılsa iyi olur, ileride linkler ölünce cayır cayır altyazı arayacağız. Ayrıca minimkv yapmak içinde gerekli :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hocam buyrun bunlarıda ben türkanime için riplemiştim ama çoğunluk denemeden öyle şeymi olur diye çamur atıp vazgeçtiler indirmekten. Bir bakın, ekleyin database'ye. Eğer hali hazırda sahip değilseniz tabii

Black Lagoon İlk Sezon 720p Rip
https://www.mediafire.com/folder/rj3lf6k71upqp//BlackLagoon

Clannad İlk Sezon 1080p Rip
https://www.mediafire.com/folder/2lb60c1lnlct9/Clannad

Sukitte ii na yo 720p Rip
https://www.mediafire.com/folder/eekhgb18s149q/Sukitte_ii_na_yo

Bir bakmanızı rica ediyorum :) Boşa gitmesin o kadar harcadığım zaman :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.