Jump to content

AnimeArsivcisi - DETECTİVE CONAN MOVİE KOLEKSİYON 18/18 [720p][600MB] TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?

akod86

Önerilen İletiler

Film%2Bkoleksiyon.jpg

DETECTİVE CONAN MOVİE KOLEKSİYON 18/18 + ÖZEL FİLM 1/1  [720p][600MB] TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?

Ayrıca: 

SLAM DUNK BD VERSİYON İNDİRMEK İÇİN TIKLA...

ROSE OF THE VERSAİLLES BD VERSİYON İNDİRMEK İÇİN TIKLA...

24 SAATİN 24 DAKİKASI= ANİME

Bütün Animelerin Ortak İndirme Yeri... 

Günden Güne büyüyüp tek download adresiniz olacağız...

Bütün animeleri indirebileceğiniz data base olmayı hedefliyoruz.

Daha iyi indirebilmeniz için yandex, mega, mail.ru sitelerini kullanıyoruz....

Serilerin bazıları ingilizce ve japonca dublajlı olsada biz

o animeyi japonca dublaj ön planda ve türkçe altyazı önplanda olacak

şekilde mkv olarak editleyip uploadlıyoruz... 

Bütün bölümler tek tek kontrolden geçmektedir. Altyazılarda zamanlama

hatası bulunmaz.

Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz...

Yorum Yapmayı unutmayınız...

İYİ SEYİRLER!

SİTEMİZ:  http://animearsivcisi.blogspot.com/p/ana-sayfa.html

SİTEMİZİN ÇEVİRİLERİ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

DEVAM EDENLER(3)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anime-Yu-Yu-Hakusho-48276.jpg

YU YU HAKUSHO 67/112

Aka-chan.to.Boku.full.783500.jpg

AKA-CHAN TO BOKU 14/35

TAMAMLANANLAR(8)

Matsutaro.jpg

Digimon_Tamers_Runaway_Digimon_Express_D

animu.ru-blue-seed-(1024x768)-wallpaper-

140559.jpg

2087.jpg

kosuke-sama_rikimaru-sama_dragon_of_konp

24 SAATİN 24 DAKİKASI= ANİME

Download Database olarak 500'den fazla seriyi (2.6 TB) paylaşmışız... Bazı başyapıtlar şöyle:< B)>

Tokyo Ghoul 12/12 + Tokyo Ghoul A - 07/??[1280x720][MKV Rip]

Basilisk Tr - Jap Dub 24/24[1280x720][başka Yerde Yok][TR-JAP DUB]

Beyblade Türkçe Dublaj Sezon 1&2 81/81 [640x480][başka Yerde Yok][TR DUB]

Darker Than Black Full Kolleksiyon(S1+S2+S3)[1280x720][MKV Rip][başka Yerde Yok]

Death Note 37/37 [1280x720][MKV Rip]

Dragon Ball 153/153 [640x480][MKV Rip][başka Yerde Yok]

Dragon Ball FİLM 2/2[1280x720][başka Yerde Yok]

Dragon Ball Z 291/291 [640x480][MKV Rip][başka Yerde Yok]

Dragon Ball Z Film Koleksiyon 14/14 + Special 3/3[1280x720][başka Yerde Yok]

Dragon Ball Z Film Koleksiyon 14/14 + Special 3/3[1280x720][MKV RİP]

Dragon Ball GT 64/64 + FİLM 1/1[640x480][MKV Rip]

Dragon Ball Kai 2009 098/98[1280x720][MKV Rip]

D-Gray Man 103/103[848x480]

Eyeshield 21 - 145/145 [640x480 - 1280x720][başka Yerde Yok]

Fairy Tail 175/175[1280x720][MKV Rip][başka Yerde Yok]

Fairy Tail OVA 6/6 + FİLM 1/1 [1280x720][MKV Rip]

Full Metal Alchemist S1+S2+Film2/2+OVA Full Kolleksiyon[640x480 - 1280x720][MKV Rip]

Full Metal Panic S1 24/24[1440x1080][MKV Rip][bluray]

Golden Boy 6/6 [1280x720][başka Yerde Yok]

Daha Fazlası için buyurun: http://animearsivcisi.blogspot.com/p/ana-sayfa.html

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

DETECTİVE CONAN MOVİE KOLEKSİYON 18/18 + ÖZEL FİLM 1/1  [720p][600MB] TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?     Ayrıca:  SLAM DUNK BD VERSİYON İNDİRMEK İÇİN TIKLA... ROSE OF THE VERSAİLLES BD VERSİY

Emeğinize sağlık, minimkv favorimdir indirmelerde, normalde 500MB olan 25 dakikalık Bölüm, minimkv ile 100-150 arasına kaliteden fazla taviz vermeden düşürülmesi güzel, arşiv yapanlar için özellikle.

AnimeArsivcisinde SLAM DUNK BD [1080p][190MB] 101/101 TAMAMLANDI... HABERİNİZ VAR MIYDI?

Hatırlamam mı kardeşim bazı hatalı bölümlerde beni uyarmıştın :D Ama sonra bırakıp gittin bizleri :D

Evet malesef öyle oldu ama her zaman aklımdasınız :D İleride sınırsız netime tekrar kavuşabilirsem inşallah tekrar aktif olucam, bu sıralar pasif pasif takılıyom :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeğinize sağlık, minimkv favorimdir indirmelerde, normalde 500MB olan 25 dakikalık Bölüm, minimkv ile 100-150 arasına kaliteden fazla taviz vermeden düşürülmesi güzel, arşiv yapanlar için özellikle.

Bende 3TB ve 2TB olmak üzere 2 tane harici disk var, ama birini yedeklemede kullanıyorum her ihtimale karşı, o kadar uğraşıyoruz boşa gitmesin emekler ;)

Ayrıca, özellikle MKV format için yapılmış en iyi codec paketi olan CCCP Codec paketinide sitenize eklemenizi öneririm. Büyün codec paketlerini silip, bunu kurmanız iyi olur bence...özellikle mkv formatlat için sorun olan donma, karelenme ve takılmaların olmadığını görürsünüz, kendim zamanında bunlardan muzdarip olduğumdan biliyorum. Cccp ile bu sorunlarım bitti ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nickin afgdfa mıydı :D Valla hatırlamadım ama fazla yorumbaz değilsin dememkki :D

Yok yok youtube hesabımı kullanmıştım yorum yazarken. Akame Ga Kill'i indirmiştim de sonra baya bi teşekkür etmiştim yorumlarda o zamanlar youtube hesabım Mikaereforever'dı sanırım :D Bir de bazı yerlerde de gerçek adımı kullanmıştım herneyse :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende 3TB ve 2TB olmak üzere 2 tane harici disk var, ama birini yedeklemede kullanıyorum her ihtimale karşı, o kadar uğraşıyoruz boşa gitmesin emekler ;)

Ayrıca, özellikle MKV format için yapılmış en iyi codec paketi olan CCCP Codec paketinide sitenize eklemenizi öneririm. Büyün codec paketlerini silip, bunu kurmanız iyi olur bence...özellikle mkv formatlat için sorun olan donma, karelenme ve takılmaların olmadığını görürsünüz, kendim zamanında bunlardan muzdarip olduğumdan biliyorum. Cccp ile bu sorunlarım bitti ;)

Ben encode yaparken CCCP'nin sanki K-Lite CP'den daha kötü sonuç verdiğini fark ettim, belki göz yanılmasıdır lâkin kurduğum gibi silmiştim. 4LzRO0.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.