Jump to content

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayranların Seçimiyle En Cool Kadın Anime Karakterleri   Charapedia, düzenlediği 10.000 kişilik anketlerinden birinde bu sefer anime severlere en “cool” kadın anime karakterlerini sordu. Oylamaya ka

Özür dileyerek belirtiyorum ama ekrana kustum bildiğin, baya püskürttüm. Sildim anca yorum yazabiliyorum ondan geç oldu. Abi ne Asuna'ymış yeter be. Her halta seçmeyin şu kızı -For Best Actor. Aaaaand

Mikasa 

Posted Images

Güncel serilern etkisi yine kendini göstermiş, Mikasa dışında ilk 10da olmayı hak edicek karakter yok ki tüm serileri genelersek onunda yerini zor buluruz. İndex serisinin karakterleri gereksiz yer almış.

Aynı tip karakterlerden ilk olmasına rağmen sonlarda yer alırken bazıları ortada yer almış. Tek farkları birinin daha popüler olması. Listeleri oylamayla falan yapıyorlarsa yapmasınlar bence. 5-6 kişi belirlensin onlar bu tür şeylerin listesini hazırlasın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kashima var Seo yok. Kashima' nin listede olmasi hos ama Seo hak etti. En iyi karakter anketinde de boyleydi. Kashima var, Mikorin var, Gekkan Shoujo' daki ana karakter kiz var ama yine Seo yok. -_-

Bu gidisle anket konularina bakmayacagim bir daha. Nerdeyse her baktigimda fitik olmak zorunda miyim? :@

Yoruichi yok. Conan yok. Bunlari hic demeyeyim, asil sinirlendiren Asuna' nin 2. olmasi. Erza da 6. yken o 2 de olunca sinirlerim tepeme cikti evet. Zaten diger anketlerde de bana batiyor Asuna. Sevmiyorum cidden bu kizi.

Mikasa hosuma gitti. 1. olacak kadar cool degildir belki ama sonunda shounen animeden hos bir ana karakter kiz cikti. :D

Eneee Gintama' daki kizlardan bir Sa-chan yok. Arkadaslarindan geri kaldi, uzuldum bak. Sarutobi uzulme annem cool olmasanda biricik manyak karakterimizsin sen. :D

Edit: Claymore izlemedim ama Teressa' nin olmamasina sasirdim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.