Jump to content

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayranların Seçimiyle En Cool Kadın Anime Karakterleri   Charapedia, düzenlediği 10.000 kişilik anketlerinden birinde bu sefer anime severlere en “cool” kadın anime karakterlerini sordu. Oylamaya ka

Özür dileyerek belirtiyorum ama ekrana kustum bildiğin, baya püskürttüm. Sildim anca yorum yazabiliyorum ondan geç oldu. Abi ne Asuna'ymış yeter be. Her halta seçmeyin şu kızı -For Best Actor. Aaaaand

Mikasa 

Posted Images

Bro, are youu even kola...y-yani cool?

SAO'dan -hem de iki kişi- "cool" kategorisinde ise bu liste olmamıştır arkadaş hiç kusura bakmayın  <_<

Şimdi izlediğim animelerden lisetede olanlar için yorum

Armstrong 

Hawkeye 

Revy 

Celty 

Erza

Mikasa 

Bunlar tamam. Ama diğer tanıdıklarıma cool diyemem. Misal  Mikoto Misaka coolmu şimdi? 

Kısaca çok ciddi tatmin etmedi beni yine de güzel bir liste. gintama tokyo ghoul gibi animelere başlamam gerektiğini hatırlattı:D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame Ga Kill - Esdeath

Code Geass - CC

Guilty Crown - İnori

Ga-rei zero - Yomi

Deadman Wonderland - Shiro 

Biri çıkıp desin bana Asuna burdakilerden daha cool yok değil işte sevdiği karakterlere cool diyen 10bin tane işsize anket yaptırırsan sonuç doğal olarak budur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Armstrong daha yukarıda olabilirdi.

Riko? Alex ondan daha cool duruyor.

Mikasa... ummm... iyidir tamam da birincilik? Popülerlikten yırtmış gibi duruyor. Bu anket 5 sene sonra yapılsa belki son sıralarda olacak.

Vefasızlar Bleach'i çoktan unutmuş. Figürleri bile yoktu mağazalarda  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bro, are youu even kola...y-yani cool?

SAO'dan -hem de iki kişi- "cool" kategorisinde ise bu liste olmamıştır arkadaş hiç kusura bakmayın  <_<

Şimdi izlediğim animelerden lisetede olanlar için yorum

Armstrong 

Hawkeye 

Revy 

Celty 

Erza

Mikasa 

Bunlar tamam. Ama diğer tanıdıklarıma cool diyemem. Misal  Mikoto Misaka coolmu şimdi? 

Kısaca çok ciddi tatmin etmedi beni yine de güzel bir liste. gintama tokyo ghoul gibi animelere başlamam gerektiğini hatırlattı :D

Sana katılıyorum bu listeyi yapan biri hiç anime izlememis galiba bide bu kadın listede yok 

gkvyB2.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.