Jump to content

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Önerilen İletiler

Riza'nın 21, Olivier'in 25 olduğu bir liste hiç benlik olmamış açıkcası. Izumi Curtis'i de görmek isterdim birde.

tumblr_inline_ngn2byIiqN1qhcqwz.gif

tumblr_ma27nzaEAz1renmrao1_500.gif

Mikasa tamam da Asuna hiçbir zaman havalı bir karakter olmadı benim gözümde. Bilemedim. Bu listede Macaristan'ı isterim. Ayrıca son çıkan serilerden saf falan da olsa Akatsuki no Yona'daki Yona'da gayet havalı bir karakter.

tumblr_ndhst52vSk1rtudfwo1_500.gif

tumblr_nel5qrrZjx1r60zuio1_500.gif

tumblr_nel4ofy0AL1qbvovho1_500.gif

Akame ga Kill'den Najenda, Zankyou no Terror'den Five, Kaichou wa Maid-sama'dan Misaki (shoujolarda kız karakterleri hiç havalı bulmam ama Misaki favorim diyebilirim) ve Donten ni Warau'nun az sayıda olan bütün kadın karakterleri gözümde havalı olsa da en az gördüklerimizen Sasaki Kiiko ayrı bir havalı bence.

Tumblr_ndpav4BhFC1r3rdh2o1_500.gif

tumblr_n9y85djstd1r8gaaho5_500.gif

takumim-usui-takumi-34829534-500-281.gif

tumblr_neoudyxVhL1s307p6o1_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayranların Seçimiyle En Cool Kadın Anime Karakterleri   Charapedia, düzenlediği 10.000 kişilik anketlerinden birinde bu sefer anime severlere en “cool” kadın anime karakterlerini sordu. Oylamaya ka

Özür dileyerek belirtiyorum ama ekrana kustum bildiğin, baya püskürttüm. Sildim anca yorum yazabiliyorum ondan geç oldu. Abi ne Asuna'ymış yeter be. Her halta seçmeyin şu kızı -For Best Actor. Aaaaand

Mikasa 

Posted Images

Celty'yi listede görmek sevindirici  ^_^  Mikasa, Erza zaten listede başı çekmesi gereken karakterlerdendi. Asuna'ya şaşırmadım doğrusu sinon'u görünce :D

Riko yu beklemezdim ama sevdiğim bir karakter doğrusu, kido,yukino,touka nında yer edinmesi güzel olmuş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asuna nasıl 2. bildiğin sempatik sıcakkanlı karakter coollukla uzaktan yakından alakası yok kesinlikle. Dövüşüne cool diyorlarsa öyle bir sürü anime karakteri var. Asuna'ya gelesiye.

Mikasa çok uygun olmuş. :D Erza'da ilk üçte yer alabilirdi bence. Nico Robin coolluk açısından benimde favorilerimden o da yer almalıydı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evallark, 05.03.2015 - 18:33 yazdı:

Riza'nın 21, Olivier'in 25 olduğu bir liste hiç benlik olmamış açıkcası. Izumi Curtis'i de görmek isterdim birde.

Spoiler

tumblr_inline_ngn2byIiqN1qhcqwz.gif

tumblr_ma27nzaEAz1renmrao1_500.gif

Mikasa tamam da Asuna hiçbir zaman havalı bir karakter olmadı benim gözümde. Bilemedim. Bu listede Macaristan'ı isterim. Ayrıca son çıkan serilerden saf falan da olsa Akatsuki no Yona'daki Yona'da gayet havalı bir karakter.

Spoiler

tumblr_ndhst52vSk1rtudfwo1_500.gif

Spoiler

tumblr_nel5qrrZjx1r60zuio1_500.gif

tumblr_nel4ofy0AL1qbvovho1_500.gif

Akame ga Kill'den Najenda, Zankyou no Terror'den Five, Kaichou wa Maid-sama'dan Misaki (shoujolarda kız karakterleri hiç havalı bulmam ama Misaki favorim diyebilirim) ve Donten ni Warau'nun az sayıda olan bütün kadın karakterleri gözümde havalı olsa da en az gördüklerimizen Sasaki Kiiko ayrı bir havalı bence.

Spoiler

Tumblr_ndpav4BhFC1r3rdh2o1_500.gif

tumblr_n9y85djstd1r8gaaho5_500.gif

Spoiler

takumim-usui-takumi-34829534-500-281.gif

Spoiler

tumblr_neoudyxVhL1s307p6o1_500.gif

Asuna nasıl 2. bildiğin sempatik sıcakkanlı karakter coollukla uzaktan yakından alakası yok kesinlikle. Dövüşüne cool diyorlarsa öyle bir sürü anime karakteri var. Asuna'ya gelesiye. Yona bile çok daha cool Asuna'dan katılıyorum söylemine :D

Mikasa çok uygun olmuş.  :D Erza'da ilk üçte yer alabilirdi bence. Nico Robin coolluk açısından benimde favorilerimden o da yer almalıydı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.