Jump to content

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayranların Seçimiyle En Cool Kadın Anime Karakterleri   Charapedia, düzenlediği 10.000 kişilik anketlerinden birinde bu sefer anime severlere en “cool” kadın anime karakterlerini sordu. Oylamaya ka

Özür dileyerek belirtiyorum ama ekrana kustum bildiğin, baya püskürttüm. Sildim anca yorum yazabiliyorum ondan geç oldu. Abi ne Asuna'ymış yeter be. Her halta seçmeyin şu kızı -For Best Actor. Aaaaand

Mikasa 

Posted Images

• 2 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 2 ay sonra...

Erza nın üzerine cool yook her şeyi geçsemde de sadece pandeminum ile bile zirvede olabilir onun dışında bütün yorumları okumama rağmen bir tane bile Aiz wallenstain 

görememek beni hayal kırıklığına uğrattı ayrıca Mikasa da gerçekten cool Erza dan sonraki favorim  ama Asuna bence cool değil sempatik en iyi waifu anketine tam

yakışıyodu ama burada biraz sırıtmış bunalrın dışında Akame-Esdeath-Tsunade de listede yer almalıydı diye düşünüyorum  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gekkan shoujo Nozaki-kun animesinden Kashima hanım. Kadınları tavlayabilecek kapasiteye sahip.Dışarıdan cool, ama içten baya sevimli ve çatlak.

Ama eğer bahsettiğimiz canında kanında coolluk olan bir kadın karakterse,o zaman kesinlikle Re-L derim.(Ergo proxy)

Spoiler

58c950949cb57_ergoprx.thumb.jpg.db2fa55c1660dbec39ff2f3db97a4172.jpg

Düzenlenme: Nones tarafından
Resimler spoiler içine
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.