Jump to content

Merhaba Gençlik

BenBeckman

Önerilen İletiler

Forumda yeniyim ama sitede yıllardan beri varım dostlar. Adım Mücahit. Yaş 24.  2007 den beri anime & manga takip eden birisiyim... Takip ettiğim serileri yazmaktansa favorileri yazmak daha iyidir. 

One Piece

HunterxHunter

Hajime no Ippo

Death Note

Gintama

Kuroko no Basket...

Anime mangada acemi  değilimdir. (((Acemiden kastım anime ve manga kültürünü az çok biliyorum. Bazılarının gereksiz dediği soruları sorma gereksinimi duymuyorum biliyorum çünkü. Çok bilmişlik gibi oldu kusuruma bakmayın))) Facebook da zaten 2 3 sayfada Editörlük (Admin) yapıyorum. Forum içi ailesinden biri olmak niyetiyle geldim diyelim ve herkese tekrardan Merhabalar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam Genç  ^_^ Hoşgeldin Foruma... Gintama seven biri kötü olamaz :D

Hisokaaaa... Sapıklıkta zirve yapmış üstad :D Ben Chrollo diyorum  :ph34r:   HxH mangası devam etmediğinden animesi bitti zaten :/   Kalıcı olmak için geldik zaten : :DŞimdiki nesil Sword a

Hoş geldin. :D  Foruma çabuk ayak uydurursun eğer konularla ilgili yeterince bilgin varsa. Neyin nerede olduğunu en kısa zamanda da öğrenirsin. İyi forumlar.  :9:

Tanışma başlığı açıp da favori animeleri arasına HxH'ı eklemeyen birine denk gelirsem "forum kurallarına göre HxH izlemeden konu açmak yasaktır, konu kilit" gibi standart bir şaka yaparım. Yalnız senin favori anime listen benim listem :D Hoş geldin kardeşim. Ben Samet

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanışma başlığı açıp da favori animeleri arasına HxH'ı eklemeyen birine denk gelirsem "forum kurallarına göre HxH izlemeden konu açmak yasaktır, konu kilit" gibi standart bir şaka yaparım. Yalnız senin favori anime listen benim listem :D Hoş geldin kardeşim. Ben Samet

Memnun oldum Samet  :D  Favori listelerimizin aynı olması tesadüf değil. Anime diyorsan bunlar akla gelir zaten :D :D :D HxH den favorin kim ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.