Jump to content

Merhaba Gençlik

BenBeckman

Önerilen İletiler

Hiç bir yerde yeni sezon ile ilgili habere rastlamadım soran çok ama haber yok  <_< Zaten mangakasına gıcık oldum neyse okumayanlar için spoiler sayılır ben gidiyom yaa ömrüm yeni sezonu gelmeyecek animeleri beklemek ile geçiyor gidip atayım kendimi  :ph34r:

Breaking Bad izle o zaman. İzledikçe kötü adam olası geliyor insanın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam Genç  ^_^ Hoşgeldin Foruma... Gintama seven biri kötü olamaz :D

Hisokaaaa... Sapıklıkta zirve yapmış üstad :D Ben Chrollo diyorum  :ph34r:   HxH mangası devam etmediğinden animesi bitti zaten :/   Kalıcı olmak için geldik zaten : :DŞimdiki nesil Sword a

Hoş geldin. :D  Foruma çabuk ayak uydurursun eğer konularla ilgili yeterince bilgin varsa. Neyin nerede olduğunu en kısa zamanda da öğrenirsin. İyi forumlar.  :9:

Foruma hoş geldin.Favori listen benimkine çok yakın hatta Naruto'yu eklesen aynısı diyebiliriz :D Hakikaten niye Naruto yok daha izlemedin mi :D

Naruto Bleach bunları izledim. Bleach in favori anime listesinde olmama sebebi son filler arc ve Ichigo nun güçlerinin geri kazanması muhabbeti. Can sıktı ve bitti zaten. Naruto ya gelirsek SAKURA diyorum başka bir şey demiyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto Bleach bunları izledim. Bleach in favori anime listesinde olmama sebebi son filler arc ve Ichigo nun güçlerinin geri kazanması muhabbeti. Can sıktı ve bitti zaten. Naruto ya gelirsek SAKURA diyorum başka bir şey demiyorum. 

Bleach'ı izlemek için izledim yoksa bende pek sevmem :D Naruto için haklısın aynı dertten muztaribiz Sakura diyince bile bir sinir basıyor beni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmasız Hisoka :D fazlasıyla özgün bir karakter

Hisokaaaa... Sapıklıkta zirve yapmış üstad :D Ben Chrollo diyorum  :ph34r:

HxH'nin mangasını okumayalı uzun zaman oldu iyi gidiyormu acaba ? ( : Hoşgeldin umarım keyfli vakit geçirirsin :lol: 

HxH mangası devam etmediğinden animesi bitti zaten :/

zmGqW9.jpg

İppo ve HxH izleyen birisini görmek gözlerim yaşardı  :hell-yes-onion-head-emoticon: Hoş geldin foruma, umarı kalıcı olursun keyifli paylaşımlar, yorumlar falan filan   :good-job-onion-head-emoticon:

Kalıcı olmak için geldik zaten : :DŞimdiki nesil Sword art Online, Kamisama Hajimemashita gibi animelerle başlıyo anime serüvenine. Bizler şanslıydık yine. Death Note, Ippo, Eski HxH, rurouni kenshin, Berserk gibi animelerle yetiştik...

Bleach'ı izlemek için izledim yoksa bende pek sevmem  :D Naruto için haklısın aynı dertten muztaribiz Sakura diyince bile bir sinir basıyor beni  :D

Salaklık Nardo da. Sakura-chan dedi dedi noldu gitti doğru yolu buldu ve Hinata ile mutlu oldu. Salak işte en başta Sakurayı Saske ye bıraksa bende mutlu olurdum  :D

Selam Genç   ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Gintama seven biri kötü olamaz  :D

Aynen katılıyorum sana  :D Çay veren adamın kötü olmayacağı gibi  :D 

Gintama__Love_and_Peace_by_KuroTsukiyomi

Hoş geldin keyifli forumlar. Ben de Akame Ga Kill fanı biriyim. Öyle yani. Favori serilerinin hiçbirini izlemedim sadece OP'de 80'lerdeyim o kadar, her neyse iyi geçinelim  :D

Sen anime dünyasına tersten giriş yapmışsın  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Salaklık Nardo da. Sakura-chan dedi dedi noldu gitti doğru yolu buldu ve Hinata ile mutlu oldu. Salak işte en başta Sakurayı Saske ye bıraksa bende mutlu olurdum :D

Asıl tam Sakura'yı dövmelik yerde savaş sırasında Naruto gitti Raikage'den Sasuke adına özür dilemek için sonra ardından Sakura geldi dedi ki "Artık Sasuke-Kun'un peşini bırak benim gözlerim açıldı ben seni seviyorum hem sen daha güçlüsün" falan filan feşmekan dedi dedi beni iyice delirtti.Yav arkadaş sen kimsin de Naruto'yu bu kadar yıl üzdüğün halde hoşgörüsüz davrandığın halde hem o bana laik tavırları sergileyip hemde arkadaşını kurtarmasından vazgeçmesini söylüyorsun hemde bütün bunları ona bu kadar şey çektirdikten sonra söylüyorsun iyice kötü ediyorsun Naruto'yu ama iyi ki Hinata varda bizim oğlana sevgisi yetiyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hos geldiniz anii-san. ^_^

Hoşbulduk, Uta'nın Yandere si :D 

Selam müco hoşgeldin :D

Yalnızlık zor zanaat ..

Hoşbulduk :D Katılıyorum.. 

Bu forum da  bende yeniyim ama anime ile tanışıklığım 8-9 seneyi buluyor.Kısacası bende konuya pek uzak değilim.

Anime sıralaması olarak sen zaten gereğini yapmış gibisin :) fazla lafa gerek yok.Tanışıp kaynaşalım...

Çömezlik zamanımız kısa olur umarım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asıl tam Sakura'yı dövmelik yerde savaş sırasında Naruto gitti Raikage'den Sasuke adına özür dilemek için sonra ardından Sakura geldi dedi ki "Artık Sasuke-Kun'un peşini bırak benim gözlerim açıldı ben seni seviyorum hem sen daha güçlüsün" falan filan feşmekan dedi dedi beni iyice delirtti.Yav arkadaş sen kimsin de Naruto'yu bu kadar yıl üzdüğün halde hoşgörüsüz davrandığın halde hem o bana laik tavırları sergileyip hemde arkadaşını kurtarmasından vazgeçmesini söylüyorsun hemde bütün bunları ona bu kadar şey çektirdikten sonra söylüyorsun iyice kötü ediyorsun Naruto'yu ama iyi ki Hinata varda bizim oğlana sevgisi yetiyor :D

O sahnede Sakura yı dövesim geldi. Olmayan Sharinganımı kullanmak istedim sırf Sakura oracıkta ölüversin diye. Ama iyi oldu Saske ve Karin den olan çocuklarına Sakura bakıyor :D Evet yanlış duymadın. Bence o çocuk Karin den :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler'a kaçmayalım pls...

PS: Bende ilk izlediğimde mangaka kesin finalde Narutoyu Saskye verecek dedim ama -_-

Neyseki Naruto bir saplık emaresi olmadığını keşfettik -_-

( Bknz: Yazar hala ichigonun sap olmasına üzülüyor <_< Anti-İnoue'ci olsamda kör bizim oğlan resmen)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin iyi forumlar :)

Hoşbulduk :)

Spoiler'a kaçmayalım pls...

PS: Bende ilk izlediğimde mangaka kesin finalde Narutoyu Saskye verecek dedim ama -_-

Neyseki Naruto bir saplık emaresi olmadığını keşfettik -_-

( Bknz: Yazar hala ichigonun sap olmasına üzülüyor <_< Anti-İnoue'ci olsamda kör bizim oğlan resmen)

Manga finalinde sürpriz bekliyordum Nardo & Saske ile ama olmadı.

Ichigo sap geldi sap gidicek zaten :D "Kurosaki-kunnn kurosaki-kunn"

Flood yasak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.